Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennetek...

Ti melyik telefont vennetek ezek kozul? Sokat netezek, sok zenet hallgatok?

Figyelt kérdés

Akksinak birnia kene. Es olyan telt szeretnek, ami nem hamar merul le es strapabiro.Most egy 5 evig nem akarnek telefont cserelni.


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. szept. 23. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Xiaomi is jókat tud alkotni 100K felett.

100K felett, ott van a Honor 9 is, meg a többi Huawei-k is - Samsunghoz és az Apple-hez hasonlóan jók minőség és tartósságuk terén.

Még az OnePlus is közrejátszik, az is jó okostelefonokat tud gyártani.

Itt van egy, okostelefon összehasonlítói teszt, érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=drLOKxzttEY&feature=youtu.be - (OnePlus 5 vs Honor 9 vs Xiaomi Mi 6).

2017. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Alex Fly ***** válasza:
Zenéhez egy LG V30 vagy G5 B&O modullal. Jelenleg ezek a legjobb mobil DAC-cal szerelt készülékek.
2017. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Doogee S60-t talán.Sajnos mostanában találtam meg a neten.Helyette egy Xiaomi Redmi Note 3 se-t vettem meg.kb egy féléve,de ha most vennék akkor azt kiprobálnám.

S60-ról vannak videók youtube-on.

Strapabírónak mondható, az akksija is van olyan jó mint a Xiaomi-nak vagy néhány OnePlus-nak :)

Zene hallgatás a Xiaomi val elfogadható.

De azért a zene hallgatásra a régi sony wt19i-még mindig jobb(SonyEricsson Live with Walkman) jó persze az zene telefonnak készült.

2017. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

100 fölött sem kell feltétlenül csak Samsungot vagy Apple-t nézni! Ok, szó se róla, S7 Edge és S8 valóban jó vételek, Apple viszont abszolút nem éri meg, ha csak nem szimpatizálsz az iOS-szal, ami hardvertől független rendszer, így iPhone-nál nem számít a hardver!

A felsoroltak közül továbbra is szerintem a Mate 9 a legjobb, viszont a felsoroltakon kívül szintén nagyon jó vételek, ha érdekel: Huawei Mate 8 (64 GB), LG G5, Xiaomi Mi Max (128 GB), OnePlus 5, vagy Asus Zenfone 3 Deluxe.

2017. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Elmult az az ido, amikor 5-6 evig elvoltal egy teloval.
2017. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Smith2565325478 válasza:
Szia! BlackBerry passport! Tudsz netezni, és aksija is bírja egész nap! Apple aksija gyenge és nagyon drága! BlackBerry Passport ha nem is kapsz frissítést is lehet netezni! Nekem BlackBerry régi os van úgy 8 éves is és gyors az internet rajta! Már 6 éve is hogy nem kap frissítést! De csak ritkán kapcsolom be! BlackBerry Passport példa : ha egész nap zenét hallgatsz ha felére merül talán! 128 gb is lehet kártyát rakni bele! Nem is drága! Szép fotókat csinál és strapabíró! Nakem is Passportom van! Igaz nincs facebookom de azt is rá lehet rakni hogy a hub kezelje! Igaz nem olyan mint az androidra! Volt Facebookom régen onnan tudom!
2017. szept. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

"100 fölött sem kell feltétlenül csak Samsungot vagy Apple-t nézni! Ok, szó se róla, S7 Edge és S8 valóban jó vételek, Apple viszont abszolút nem éri meg, ha csak nem szimpatizálsz az iOS-szal, ami hardvertől független rendszer, így iPhone-nál nem számít a hardver! "


Nekem akkor is az a véleményem hogy a top2 a Samsung és az Apple.


Pl. egy Sony nem is tudom hova süllyedt, a Xiaomi jobb telefonokat dobott ki most mint a Sony.

2017. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Formavilagra es a billentyuzet miatt nekem a Blackberry keszulekek tetszenek. Plane h a regebbi szeriat kanadaiak raktak,az ujak mar azt hiszem TCL kinai ceg.Szivem szerint azt vennek. De nem tudom. A kinaival az a bajom, ahogy a koreaival is, hogy a szervizelest a telemax vegzi....Kikuldik romaniaba hetekre...Szoval ez okoz nagy fejtorest. Regi htcm aksicsereje 3 hetig huzodott igy.Addig meg telefon nelkul voltam.Mi a jo megoldas?
2017. szept. 24. 12:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy egy Samsung, Apple vagy Xiaomi telefonnal nem tudsz mellé nyúlni, bármilyen modell-t is veszel.
2017. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Alex Fly ***** válasza:
53%

Speciel pint a Samsung és az Apple az a két gyártó, amely nagyon el van szállva az árak terén. Kétségtelen, hogy tudnak jó készülékeket gyártani, de ár/teljesítmény arányban még van hova fejlődniük.

A Samsung esetében az sem mindegy, melyik sorozatról beszélünkh az Apple pedig az inkompatibilitás és a teljes zártság miatt okozhat meglepetéseket.

"Apple viszont abszolút nem éri meg, ha csak nem szimpatizálsz az iOS-szal, ami hardvertől független rendszer, így iPhone-nál nem számít a hardver! " -pont fordítva! A platformfüggetlen Androiddal szemben az iOS kizárólag az Apple hardvereken működik. Az általános célú operációs rendszerekkel ellentétben az iOS egy adott hardverre írt firmware -annak minden előnyével és hátrányával együtt.

A kérdező számára lényeges paraméter egyrészt az adatátvitel (a mai mobilok esetén itt túl nagy különbségekkel nem találkozunk) a net miatt; illetve a zenehallgatáshoz a jó DAC, ahol elég nagy a szórás. Ha Android rendszert használ, akkor meggondolandó lehet a Vip3r használata is...

2017. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!