Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhonet nem tudom az...

Az iPhonet nem tudom az iTuneshoz csatlakoztatni. Miért?

Figyelt kérdés

A készülék egy iPhone 5s. Amikor rákötöm a gépre csak ''villog'', tehát rákapcsolódik de rögtön meg is szakad, és akkor újból rákapcsolódik majd megint megszakad és ezt így folyamatosan. A kábelre nem gyanakszom mert ha töltőre rakom akkor tölti gond nélkül viszont nincs más ötletem mi lehet a gond. Van rá esély, hogy mégis csak a kábellel van baj?


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 24. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van. Cserélj kábelt.
2017. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Azthiszem Iphone-nál lehet wifin keresztűl az itunes-hoz kapcsolódni.

Lehet, hogy hülyeség?!

2017. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az itunes neki pc-n van.


Ahhoz szeretné az iphone-t csatlakoztatni.


Ehhez kell a lightning-usb kábel.


wifi-n keresztül szerintem nem lehet, de nem vagyok benne biztos.

2017. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utána olvastam és lehet de ahhoz is előbb usb-vel kellene csatlakoztatni
2017. szept. 24. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ami kábeled van az utángyártott rendelt vagy eredeti kábel az iphone-hoz?
2017. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezt sajnos nem tudom, nem én vagyok az első tulajdonosa
2017. szept. 24. 12:56
 7/13 anonim ***** válasza:

A gépre rákötötted akkor probáltad már a telefont pakolgatni több helyre, hogy hátha csak meg van tőrve az a kábel.

Mondjuk a tőltéssel nincs olyan gondod akkor nemtudok mást mondani, csak azt hogy vegyél egy új kábelt azzal talán működhet.

2017. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
próbáltam azt is, de ugyan ez a gond akkor is, a kábel az USB felőli végénél ki volt csúszva egy kicsit, elszakadva nem volt semmi sem úgyhogy csak visszanyomtam nem hiszem, hogy az lenne a gond. Utánanéztem és még nem egyértelmű de azt hiszem hamis a kábel, nem eredeti. Szerzek egy eredetit és remélem megoldja a gondot, köszönöm a segítségeteket, ment a zöld kéz!
2017. szept. 24. 13:08
 9/13 Captain Logic ***** válasza:
Lehet WiFi-vel, csak telefonon be kell kapcsolni, hogy automatikusan letöltse a zenéket iCloud-ból. Innentől kezdve csak jobbklikk a zenére, és feltöltés iCloud zenekönyvtárba.
2017. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem a zenéket iCloudra, hol állíthatom be, hogy automatikusan letöltse?
2017. szept. 25. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!