Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon szeretnék vásárolni...

Új telefon szeretnék vásárolni. Milyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Bőven megteszi egy középkategóriás.

50-70 ezernél nem szívesen költenék többet telefonra, mert nincs szükségem jobbra.

A kijelző mérete ne legyen nagyobb 5 colnál.

NFC mindenképpen legyen benne.

Ha esetleg tudtok olyat ami ebben a ketegóriában ujjlenyomat olvasót tartalmaz az jó lenne, de ez nem feltétel.


2017. szept. 24. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tovább tulajdonságokra: google. Mindegyikről millió értékelés van fent videóval együtt.

2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Samsung A3, A320-as 2017-es.


16 GB-os, Android, beépített aksi.

2017. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ram vagy fényképező számít vagy esetleg játszani is szeretnél rajta?

Vagy neked csak NFC kell mert vannak sokkal olcsóbb telefonok is.

Ezek tudnak nfc-t és ujjlenyomat olvasót is.

[link]

2017. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.!

A kamera nem érdekel, a ram sem igazán számít . Játszani ritkán szoktam, akkor sem telefonon. Néhány gyengébb játék pedig úgyis elfut mindegyiknek..pl néhány logika unalomüzőnek, de ha mégsem, az sem baj.

Az NFC is csak azért szükséges, mert már nagyon megszoktam a mobilos fizetést.


.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2017. szept. 24. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez pont neked jó.

[link]

2017. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 ez nen jó a kérdezőnek mivel ez 5,5 inches nem kell neki.

Maximum 5 inch legyen.

Sony Xperia Z1: 3000mAh a nagy akksi se baj szerintem, 2 gb ram, 2,15Ghz 16gb belső tárhely és nfc és víz,pór,csep-álló. Szerintem ez megfelelő lenne ilyen ár érték arányban.

[link]

2017. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LG Nexus 5X


- Google referencia telefonja és még 2018 októberéig kapja a biztonsági frissítéseket.

- 8.0 ás android

- NFC van benne, otp simple alkalmazással például tudsz fizetni a boltban a telefonoddal (Nem csak OTP -s kártyá hozzáadásával)

- Jó a kamera (bár ez nem szempont neked)

- Kijelző egy picivel nagyobb mint amit említettél 5.2", de az én kis méretű kezemben is pont jó.

- Ujjlenyomat olvasó


32 GB -s verziót ajánlom.


Hátrányok:


- Nem bővíthető memória

- Akkuidő nem túl acélos, de egy napot bőven kibír 1 év után is nekem, átlagos használattal

- A készülékek kis százalékánál bootloop hiba jöhet elő, egyik ismerősömnek ez volt, de garanciával kicserélték neki. Nekem nem jelentkezett ilyen probléma


Szerintem az egyik legjobb telefon a piacon.

2017. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!