Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan kiegészítő...

Létezik olyan kiegészítő amivel tudok rádiót hallgatni a telefonomon?

Figyelt kérdés
S7 edgem van, jack dugós vagy micro usb megoldás érdekelne
2017. szept. 25. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóval lehet hallhatni.
2017. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs a telefonon rádió. Azért kéne valami kicsi bedugható radió vevő.
2017. szept. 25. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Rádió csak van talán benne??? Ennyi pénzért .
2017. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elmondtam hogy nincs, miért vagy értetlen? Menj trollkodni máshova...


A rádió ideje lejárt, mindenki spotifyt meg ilyesmiket használ, és a gyártó nem fog ahhoz a kissebbséghez igazodni akinek mégis kéne a rádió.

2017. szept. 25. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Meglepő hogy nincs rajta gyári rádió alkalmazás...

Akkor tölts le valamit a play storeból, vagy van élő közvetítés a neten

Amugy nem olyan visszamaradott dolog ez de komolyan

2017. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hiába töltök le alkalmazást. Nincs rádió vevő a telefonban.Fizikailag. Nem létezik.

Mintha egy hagyományos rádiónak nem lenne antennája. Ezért keresek külső kiegészítőt amivel offline tudom venni a rádiójeleket.


Tényleg ennyire érthetetlenül irtam???

2017. szept. 26. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég értetlenül irtad. Meg még nagy képű is vagy. Én is azt tudom irni , ne vegyél olyan szart amibe még rádiót se tesznek. Meg nézhetted volna vásárlás előtt.
2017. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Pontosítok: a rádióvevő ott van a telefonban, csak épp le van tiltva.

XDA-n kereshetsz leírást, ami alapján engedélyezni lehet és egy Spirit2-vel hallgathatod. De ez nem egyszerű művelet...

A másik megoldás, ha egy beépített FM rádióval rendelkező headsetet szerzel be és azt hallgatod.

A legegyszerűbb pedig, ha a legközelebbi kínai gagyiárusnál veszel 100 forintért egy kisrádiót és azt hallgatod, nem a telefont...

2017. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolót felpontoztam, a rádiós füles miatt, nem tudtam hogy van olyan. Köszi!


A többieknek: irtam hogy jack dugós vagy micro usb megoldás kell. Erre jöttök azzal hogy én vagyok a hülye, biztos van a telefonban ennyi pénzért meg hogy töltsek le egyet. Baromira egyértelműen írtam ki a kérdést, pontosítottam is válaszok formájábam, úgyhogy a többieket lepontoztam.

2017. szept. 26. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy nézem a kérdés ennél szerteágazóbb :)

[link]

Tehát.

2017. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!