Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon készüléket...

Melyik telefon készüléket vegyem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Iphone 7 plus vagy samsung galaxy s7 edge ?

Mind a két telefon tetszik ,viszont a samsung-al az andorid miatt nem vagyok kibékülve,az iphone-nak meg az árával..


Korábban mindig is androidos telóm volt ,de egyik se bírta tovább 2 évnél.. A legutóbbi egy G4 volt ,ami megadta magát 2 év után,pedig az nem is számít rossz telefonnak.


Ezért is gondolkodtam az iphonen ,hisz azt mindenki dicséri ,hogy milyen jó az IOS miatt ,viszont az ára az tényleg elég sok.


Tehát mit gondoltok megéri kifizetni egy nagyobb összeget iphone-ért vagy maradjak az androidnál az s7 mellett ?



2017. szept. 26. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos az iOS sem tökéletes és maguk a készülékek sem . Androidtől nem kell félni ha tiszta, közel módosítatlan. Tudom ajánlani a Motorolákat, Oneplusokat. Volt iPhone 7-em és S7 edgem. Ha tényleg csak a kettő játszik akkor inkább az S7 edge, logikusabb az android, és a felhőjük (pl Google photos, music stb..). iPhone-t akkor éri meg igazán venni, ha van pl macbookod és az már bejött.
2017. szept. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Értelmes ember nem tölti fel a képeit Google Photos-ba. Ez ne legyen már szempont.
2017. szept. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy az előző telód megadta magát 2 év után? Hardver vagy szoftver probléma?
2017. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
S7 edge vel jobban jarsz meglatod majd!
2017. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pedig inkább az IPhone 7+
2017. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha csak ez a 2 játszik, akkor én is a Samsungra szavazok, nemcsak olcsóbb, de jobban ki is tudod használni! Nem értem, hogy szoftver szempontjából miért dícsérik annyira az iOS-t, mikor túlzottan zárt rendszer, Androidot sokkal szabadabban lehet használni, vírust is csak akkor kap be, ha az ember óvatlan, és például bedől a netes kamureklámoknak! + a Samsungnak jobb a kamerája, nagyobb az akksija, bővíthető a memóriája, és vízálló - kell ennél több érv?

Vagy ha esetleg más típus is érdekel, tapasztalatból írom, hogy a Huawei-ken nagyon jól van optimalizálva a rendszer, kamerájuk is jó, és relatíve hosszabb ideig kapnak frissítést, tehát ebben az árkategóriában egy Mate 8 (64 GB), Mate 9, vagy P10 Plus is nagyon jó választás lenne!

2017. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget ! :)


3mas: alaplap hibás lett+aku hibás..

Sajnos még mindig nem tudom eldönteni melyik lenne kézen fekvőbb..:/ A samsungot venném,ha az ára nem menne annyira le,tehát ha el is fogom majd adni már jóval kevesebbért tudom eladni ,mint amennyiért megvettem.Ellenben az iphone ár megörző (viszonylag) ,tehát ha drágább is,akkor is vissza hozná (majdnem) ,azt az árkülönbséget ha eladnám ,mint ami az iphone és az ár értékét vesztett samsung között van. :/

2017. szept. 26. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló vagyok .

Kérdező, neked kell mindenképpen dönteni :D attól is függ hogy mit szeretnél.

Előre szólok, hogy nem egy android vs iOS vitát szeretnék kirobbantani

Az iOS rendszere ugye zártabb de sokkal tovább támogatott mint az android, viszont ennek az az ára, hogy drágább, és nem annyira testreszabható, de sokkal biztonságosabb.

Az android viszont sokkal sokoldalúbb és nyitottabb, kompatibilisebb mindennel , azonban kevésbé támogatott és kevésbé biztonságos.

Ezt neked kell tudnod hogy mit szeretnél kihozni a telefonból...hogyha hosszabb távra veszel telefont akkor véleményem szerint inkább az IPhone 7+ lenne a jó választás

2017. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséged :) és az üzemideje milyen?
2017. szept. 26. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Az IPhone 7+ elmegy egy napot átlagos használat mellett, a Galaxy egy-másfél napot bír ki
2017. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!