Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri frissíteni...

Szerintetek megéri frissíteni iOS 11-re?

Figyelt kérdés

Utána olvastam több helyen is, és sok helyen azt írják, hogy nagyon lassú, az első frissítés tele van hibákkal, és nem szabad letölteni. Meg olyat is olvastam, hogy egyes alkalmazások nem működnek(pl messenger), csak fekete képernyő ugrik elő, ha megnyitod.

Nektek mi a véleményetek?

iPhone SE, iOS 10.3.3



2017. szept. 26. 11:54
 1/4 anonim válasza:
50%
Nekem iPhone 5s-em van, én lefrissítettem, nálam semmi probléma nincsen vele.
2017. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Captain Logic ***** válasza:
33%
iPhone SE, semmi probléma vele… Az első nyílt béta óta használom. Azt vettem észre, hogy a végleges verzióban több hiva van, mint az utolsó bétában, de semmi komoly…
2017. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele a 11.1-es verzióig.
2017. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még a frissítéssel.Én most álltam vissza 10.3.3-ra a 11-esről. Iphone 7 plus a készülék.
2017. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!