Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem szeretnék most tabot mert...

Nem szeretnék most tabot mert elég jó telóm van nem hiszem hogy használnám. Vagy nem tudom nem tudod meg mondani hogy milyen fajta? Milyen marka? Mert ha nem tud annyit mint a telom akkor nem hiszen hogy hasznalnam. Mit lehet erre válaszolni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 13:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ezt a választ kaptam a 12 éves fiú unokámtól, aki az anyjával él. Ti mit vennétek neki karácsonyra?
2017. okt. 2. 13:53
 2/18 anonim válasza:
96%

Az a baj, hogy ebből nem sokat lehet meg állapítani.

Mit szeret csinálni szabadidejében? Ha pl focizik, vehetnél neki azzal kapcsolatban valamit.

Vagy, ruháiból van-e elég?

2017. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindene meg van. Az apja, és az anyja egymás ellen mindent megvesz neki. Elváltak a szülők.
2017. okt. 2. 14:01
 4/18 anonim válasza:
95%

A mostani okostelefonok legalább annyit tudnak, ha nem többet, mint egy tablet. A kijelző is elhanyagolhatóan kisebb csak, így tényleg felesleges a tablet. Ha van telefonja, azt úgyis viszi mindenhova, mobilnettel pedig nagyjából bármit meg tud csinálni.

Inkább kérdezd meg tőle, hogy minek örülne, biztosan kapsz rá egyenes választ.

2017. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor adj neki élményt.

Vidd el egy olyan helyre, ahol még nem járt, de örülne neki, tettszene neki.

Ne tárgyban gondolkozz, élményben. Amit hozzád köthet.

2017. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös. Én is erre gondoltam, de ő Magyarország másik végén lakik. Az időm meg véges. Így én nem tudok érte leutazni.Ha meg itt lenne nálam, az egy-két nap szabadnapomon, télen hová mehetnénk?
2017. okt. 2. 14:17
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Bp-en élsz?
2017. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem messze Bp-től, ők pedig Baja mellett.
2017. okt. 2. 14:22
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Adj neki pénzt valami jópofa csomagolásban!

... vagy kérdezd meg a szüleit!

2017. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pontosan pénzt nem akarok neki küldeni.
2017. okt. 2. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!