Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem szeretnék most tabot mert...

Nem szeretnék most tabot mert elég jó telóm van nem hiszem hogy használnám. Vagy nem tudom nem tudod meg mondani hogy milyen fajta? Milyen marka? Mert ha nem tud annyit mint a telom akkor nem hiszen hogy hasznalnam. Mit lehet erre válaszolni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg mit szeretne. És küldeni? Nem is mész el meglátogatni karácsonykor?
2017. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
94%
2 napot nem tudsz raszanni az unokadra decemberben vagy januarban?
2017. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

9-es vagyok


Én sem azt írtam, hogy küldj neki pénzt, hanem azt írtam, hogy "Adj neki pénzt valami jópofa csomagolásban!"


Nekem hasonló korú unokáim vannak és teljesen felesleges nekik tárgyakat vennünk, mert mi már fel sem fogjuk ezeket a technikai kütyüket, nem ismerjük a lehetőségeket, ilyen szempontból 5 világ választ el egymástól.

Hidd el, a pénz fogja értékelni, nem pedig valami általad menőnek tartott dolgot, ami, ha nagyon tisztel téged, nem azonnal dob a szemétbe!

Annyit megtehetsz, hogy megkéred, hogy az általad adott pénzen vegyen magának valamit aminek örül és utána fényképezze le magát vele, ez legyen az ő ajándéka feléd.

De persze úgy csinálod, ahogy neked tetszik, nálunk ez vált be!

2017. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ne vegyél neki tabletet.

Kérdezd meg, mit szeretne. Én pl. épp a múlt héten szóltam anyámnak, hogy megjelent egy könyv, amit szívesen elolvasnék, és ha gondolja, nagyon örülnék, ha a közelgő ünnepek egyikére megvenné nekem (már az is ajándék, hogy nem nekem kell utánajárni:S)

2017. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Ismét 9-es vagyok

Én pl. legutóbb így adtam oda egy bringára valót:


[link]


aztán azt vehetett volna belőle amit akart, de végül is bringa lett belőle, amilyet ő választott magának.

2017. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy ne vegyél neki tabletet.

Az unokád őszinte volt veled, és nem úgy gondolkozott, hogy 'jólvan mama, szórd csak ki a pénzt, legalább menőzni jó lesz az a tablet", hanem valóban átgondolta, hogy neki arra nincs szüksége, tehát fölösleges számára.

Szerintem is a pénz a legjobb ötlet jópofa csomagolásban, vagy egy vásárlási utalvány. A legtöbb embernek, akár a fiataloknak is megvannak már a preferált márkái, és ha már kütyühöz jutnak, akkor szerint a kívánt márkából megvásárolni azt.


22/N

2017. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
91%

Mit szokott csinálni szabadidejében? Van valamilyen hobbija? Sportol? Zenél?

Attól is függ, hogy mennyi pénzt áldoznál rá és milyen lehetőségeid vannak. Nálunk a családban az is szokás, hogy ha esetleg valamilyen nagyobb értékű dologról van szó, akkor megbeszéljük és összedobjuk rá a pénzt és akkor az egy közös ajándék lesz. Vehetsz neki valamilyen könyvet, a hobbijával kapcsolatos dolgokat (sporteszköz, felszerelés, rajzkészlet stb., attól függ mit csinál), koncertjegyet. Adhatsz neki ajándékutalványt is, szinte bármire lehet kapni pl. ruha, technikai eszközök, cipő, könyvek, masszázs stb. Akár elmehettek együtt kirándulni is, moziba, szabadulószobába vagy egyébként elmehettek együtt vásárolni és választ magának valamit. Szerintem abban sincsen semmi gáz, ha szimplán pénzt adsz neki, így legalább arra költi amire szeretné.

2017. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 2. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!