Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi6 vagy Oneplus 5?

Xiaomi Mi6 vagy Oneplus 5?

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi egy árnyalatnyival gyorsabb, utóbbinak jobb a kamerája (szubjektív vélemény: szerintem szebb is külsőre).
2017. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia osszehasonlitottam neten

a Xiaomi Mi6 szerintem jobb

:-)

2017. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Baromi jó telefon mindkettő. Az Mi6 olcsóbb.

Én xiaomi párti vagyok már régóta. Tehát elfogult vagyok. Meg a MIUI is nagy favorit nálam.

Ezek miatt én azt vennék.

2017. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
Én az Mi 6-ot venném, mert kisebb és így kényelmesebb félkézzel kezelni. Ezt leszámítva a Oneplus 5 jobb (kijelző, jack csatlakozó, kamera, OxygenOS). De mindkettő nagyon jó telefon.
2017. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Xiaomi. Viszont nagyon csalódtam. A MIUI-nak siralmas a RAMkezelése. megnyomogattam egy Mi A1-et mellette gyári androiddal, a MI 6 gyorsabb volt, viszont az Mi A1 nem zárta be az alkalmazásokat sokkal kevesebb RAMmal sem. Az OP5-ről csak videók alapján mondom, hogy sokkal jobb a RAMkezelése!
2017. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!