Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet Xiaomi Redmi...

Honnan lehet Xiaomi Redmi Note 4-et rendelni? (Snapdragon cpu-val)

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy érdemesebb a snapdragon processorral rendelni, mint a cortex-A53-al, de találtam egy oldalt, ami biztosan SD-s, meg találtam pár másikat ami bizonytalan. Pl:

[link]

itt ezen azt írja, hogy SD625, majd alatta azt hogy Cortex. most akkor melyik?

[link]

itt viszont konkrétan semmit sem ír.

a többi weboldalon pedig vagy elfogyott, vagy pedig csak arany színű van



2017. okt. 4. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:

A Snapdragon a processzor széria a neve, a 625 meg a típusa. És ez a Snapdragon 625-ös processzor 8 db ARM Cortex-A53 magot tartalmaz. Nem tudom hol és mit hallottál, de jó nagy baromság.


[link]

2017. okt. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor valamit nagyon összekevertem.

Van ez a telefon másik processzorral is? (amivel összetéveszthettem?)

2017. okt. 4. 02:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Helio X20, na ezt kevertem össze a Cortex-el
2017. okt. 4. 02:18
 4/7 anonim ***** válasza:

A Snapdragon procis 20% -al kevesebbet fogyaszt, mint a Helio X20 -as. Ráadásul a Helio -s melegszik már boot közben is.

Nameg persze az Európai piacra szánt, B20 -at támogató Global változatban Snapdragon CPU van és igazából az egész készülék a Redmi Note 4X házában csücsül. Szóval ha Note 4 Global -t vásárolsz, akkor ne lepődj meg, hogy nem úgy néz ki, mint a Kínai piacra szánt Note 4 a Helio X20 CPU -val, hanem mint a Note 4 X. A lényeg, hogy a dobozán ott virít a Global felirat, meg egy 4 -es. Ha tokot vásárolsz a Note 4 Global -ra, akkor nyugodtan vehetsz Note 4 X -re valót, vagy Note 4 Global -ra valót, de a sima Note 4 -re valók közül csak a gyári lesz jó, amin felül szinte teljesen nyitott a tok. Ugyanis a Note 4 (Helio X20 -as CPU -val) és a Note 4 Global (Snapdragon CPU -val) tetején máshol van az inra és a zajszűrő mikrofon (lásd: Note 4 vs Note 4 X).


Megj.:

A gsmpalota oldalán a leírás alapján legalább 3 féle variáció van nálluk, többek közt 2 Gb RAM -al(???) szerelt változat. Tudomásom szerint Note 4 -ből csak a Helio X20 -as procival szerelt nem EU -s változatból csináltak 2Gb RAM -al megáldott példányt és 4/64 -esből is csak a Helio X20 -as változatról tudok, ami persze nem tud B20 -at (és talán Magyar nyelvet sem).

Szóval jól még kell nézni mit és honnan veszel.

(A firstphone -nál láttam Note 4 Helio X20 CPU -st és Note 4 Global Snapdragon CPU -st is a polcokon, utóbbi úgy néz ki, mint a Note 4X [nem felül középen van az infra, hanem az is jobb oldalon a zajszűrő mikrofontól picit balra és alúl 5+5 juk van a mikrofonnak és a hangszórónak])

2017. okt. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.hardverapro.hu-n biztosan találsz olyan kereskedőt aki normális áron ad neked GLOBAL-t.

eustock-nál is érdeklődhetsz.


Arra meg ne építs, hogy egy webshopnál mit írnak. Mert akik feltöltik azok kb a legkevésbé értenek a telefonokhoz általában. Nekik csak az a dolguk, hogy feltegyék az infót. Régi munkahelyemen egy kolléganő csinálta a műszaki termékek leírását. Hát, hmmm hagyott "némi" kívánnivalót maga után.

2017. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

elvileg itt azt írja, hogy globál, procinál mondjuk nem ír semmit, de úgy jött le, hogy a globál a csak snapdragonos. úgyhogy ma megrendeltem innen egyet:

[link]

mondjuk nagyon elgondolkodtam a 4/64-es vűétpzaton, de az már ilyen 65-70 ezres kategória (a globalstore-nál mondjuk ott SD procit ír)

2017. okt. 4. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár megbízható üzlet Snapdragon procival.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!