Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a htc és a...

Mi a véleményetek a htc és a xiaomi telefonokról?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, és elég sokfélét végignéztem már, de ezek tűntek árban is és teljesítményre is jónak. Egypárat belinkelek, amikre gondoltam. Főleg olyanok véleményét várom, akiknek volt dolguk valamelyikkel, vagy ha nem is konkrétan ezekkel, akkor a márkával. Előre is köszönöm!

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. okt. 7. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

A kettő közül inkább a Xiaomi-t venném.


Htc-nek volt egy időszaka amikor nagyon ász volt, szinte a legjobb, de most pl. egy Xiaomi jobb szerintem.


A redmi note 3-4 széria vagy a redmi 4x amit érdemes venni szerintem.

2017. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Én kb 1 hónapja vettem a Xiaomi Redmi Note 4-et és teljesen megvagyok vele elégedve.

Sajnos sokan nem ismerik ezt a márkát, pedig nagyon pöpec kis telefon az árához képest!

Én nem bántam meg, hogy megvettem és csak ajánlani tudom...most nagyon jönnek fel a Xiaomik, remélem egyre többen megismerik ;)

2017. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

"Sajnos sokan nem ismerik ezt a márkát"


Szerintem már most elég sokan ismerik.

2017. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

nem nagy szám a xiaomi, páromnak redmi note van 1 éves, akksi kuka, touch screen kuka, (de azt legalább cserélni lehet olcson) miui neha megfagy 99%ban a fő képernyőnél, 4g kapcsolat sebessege nem tul jo de az elmegy..)


Szóval pontosan annyit ér amennyibe kerül .

2017. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

érdekes én több embert ismerek akinek xiaomi van és nem mondott semmi ilyet, sőt azt mondták jó telefon.


Lehet persze kifogni hibás darabot.


Apple telefonnal is lehet probléma.

2017. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

na hogy tiszta legyen a dolog..

evente 4-5x megyek kinába megbeszélni, és akkor szoktam venni telefont kinn.. olcsobb mint itt rendelni :D

Másik kollegamnak is van, tok ugyanaz a szindroma..

Ja és ha leesik nagyon törik.. :)

Én már cserélném mert régen mikor kinn voltam vettem egy meizu mx4et de ahol a meizu 45 mbitet tud ugyanott ugyanazzal a szolgaltatoval 17-18 a xiaomi, mindkettő, és a letv nem tudom melyik uj modellje is..

SZóval ezért nem cserélek..


tapasztalat van

2017. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
A Xiaomi nem véletlen nincs elterjedve nyugaton, északon, Japánban, azaz a fejlett országokban. A csóró magyarok ritkán engedhetnek meg maguknak jó telefont, ezért örülnek, mint majom a farkának, az ilyen olcsóbb kínai sz.roknak. Ez nemcsak telefon esetében van így. Ha reális képet akarsz erről a márkáról, akkor keresd meg a biztonsági kockázatait a neten. Pl. a tesztet, amely szerint személyes adatokat oszt meg kínai szervekkel. Vagy a letörölhetetlen apk, ami kiskapuként lehetőséget ad bármit telepíteni a teledonodra távolról. Lehet hogy olcsóbb a Xiaomi, mint a többi, de nem véletlenül, akárcsak a kínai cipők, ruhák. Egy lány barátom vett szoknyát kínaiból, mert jónak nézett ki és olcsó volt. 2 hónap múlva elkezdett foszlani belülről. Ilyet árul nekünk ez a nép. Ráadásul egy olyan nép, ami a magyarokkal rokon népeket IS sanyargat. Hát gratula annak, aki magyarként támogatja őket, hozzájárul Kína gyarapodásához.
2017. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

6-os

7-es.


Ok.


Az apple telefon hol készül szerintetek?


Rá is van írva.

2017. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Htc jobb mindenben mint xiaomi. Kiveve kameraba.(borzalmas)
2017. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek :)

Esetleg tudnátok mondani hasonló árkategóriában jó telefont? Samsungot nem szeretnék, 3 éve az van és most váltanék.

2017. okt. 7. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!