Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone milyen okkokal cserélik...

Iphone milyen okkokal cserélik ki újra?

Figyelt kérdés

A media markba vettem de pl. Az Istylenál vagy valahol nem cserelik ki egy ujra?

Eleg hamar lemerul es sokszor lefagy, meg igazabol mar karcos is😬 es ha igen lehet mas szinut kerni

Iphone 7-rol van szo


2017. okt. 15. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

ha bizonyítottan hardver hiba van akkor kapsz újat, nekem volt már ilyen.


De ha szoftveres akkor javítják.


Hardveres hibánál meg azért kapsz újat mert az apple-nek úgymond nincs alkatrésze, amit kiküldene szervizekbe, tehát nem javítanak ha rossz az aksi, hanem új telefont kapsz.


Amik szervizbe vannak csere aksik azok utángyártottak, valami más gyártó, ha már nincs garancia, akkor erre cserélnek.

2017. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rögtön kicserélik, főleg ha már össze van karistolva. Az annyuk mindenit, hogy nem vigyáztak rá. És a szin miatt is cserélnek. Csak bátran.
2017. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cseréld ki más szinűre, te leszel a menő a bandában.
2017. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyből kicserélték mikor mondtam hogy más színűt szeretnék, pedig be is volt törve az eleje.
2017. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy ha más színűt akarsz akkor cserélik.


Elég elmenni egy apple boltba és be kell nyögni "hogy te ismered Sanyit az apple-től, és a haverod" és adnak egy újat fóliásat.


Ennyi.

2017. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!