Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Média Markt-ban adnak csere...

A Média Markt-ban adnak csere telefont?

Figyelt kérdés
iPhone 5S-em van és a számom folyamatosan le van tiltva illetve gyorsan merül. Media-ban lett vásárolva ezért vissza fogjuk küldeni,van rá 2 év garancia. Amíg ez oda lesz addig adnak helyette csere telefont vagy anélkül maradok? Illetve ugyan ilyen kaliberűt vagy mit?
2017. okt. 17. 17:14
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Nem adnak. Amúgy sem kötelező, csak adható.
2017. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem adtak.


De szerintem már sehol sem adnak tudtommal.

2017. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyik ismerősömnek nemrég,amikor bevitte az S8-at, adtak neki addig egy ugyan olyan kaliberű telefont.
2017. okt. 17. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Media markt-ba?


Érdekes.


Én 2x vittem vissza telefont, vettem ott már párat és soha nem adtak, nem is tudtam van ilyen "szolgáltatás".


De lehet nem is kellett volna, mert van otthon nekem pár Nokia, ha lenne a telefonommal problem akkor kivenném a Sim-et és használnám azt.

2017. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy a számod le van tiltva?


Merülni az akku merül, nem a telefon.

Kérdés mitől. Ha rossz a telefon, s az meríti, az garanciális hiba lehet. De előfordulhat, hogy a használat módjától merül gyorsan.

Miket csinálsz a telefonoddal?


Egyébként nem kötelező a cserekészülék, meglepne, ha adnának. A hibakereséshez szükség lehet a SIM kártyára is, anélkül meg sütheted a cserekészüléket.

2017. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!