Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses kártyára lehet...

Előfizetéses kártyára lehet pénzt tölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap kaptam egy ilyen sms-t: 3000 Ft egyenlegfeltöltés utàni ùj egyenleged bruttò 13000 Ft, amely MobilVàsàrlàs szolgàltatàsra is felhasznàlhatò.

És felhívott egy edős hölgy hogy tévedésből 3000 ft-ot az én kártyámra töltöte.

Na de én előfizetéses vagyok akkor ez lehecséges vagy mi? És mi az a újegyenleg 13 e ft-os? És ha tényleg sikeresen az enyémre töltöte akkor hogy lehetne a legkönyebben vissza fizetni?



2017. okt. 18. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

mostanság vannak már ilyen "hibrid" előfizetések például telekomnál. van egy havidíjad, amit lebeszélhetsz, de ha azt lebeszéled, akkor nincs túlszámlázás, hanem ha továbbra is telefonálni akarsz, akkor fel kell töltened. gondolom azért lett 13ezer, mert valami 10ezer Ft-os havidíjú csomagban vagy benne, nem?


akkor viszont nem nagyon fogja neked megérni, ha azért a havidíjért korlátlan beszélgetést kapsz, mert akkor olyan, mintha nem is lenne több lebeszélhető egyenleged, így viszont a visszaküldéssel is magadat károsítod meg.


de egyébként könnyen meg tudod tenni, havidíjas előfizetőként lehet küldeni domino feltöltést(most maradunk telekomnál, én ezt ismerem) a számlád terhére, tehát hó végén akkor 3ezerrel több lesz a számlád.


régen én is jártam így, engem 10ezerrel töltöttek fel véletlenül...:D

2017. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Telenoros vagyok, és kb 3300 körül van havonta a számlám. Meg ha jól értettem akkor azzal a 3000 ft al amit a hölgy töltött nekem akkor majd a szánlám 3000 ft al töb lesz?kb akkor számítsak 6300 ra?

2017. okt. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!