Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P10-liteot vagy a...

A Huawei P10-liteot vagy a Samsung Galaxy A5 2017- et ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni és ilyen árértékbe.

2017. okt. 18. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
A5
2017. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a Samsung 2 hónap után 2x volt szervízben, és jelenleg is ott van, ezért tele van a puttonyom vele, cserekészüléknek pedig Huaweit kaptam, aminek meg semmi baja, így a Huaweit ajánlom.
2017. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Samsunggal nincs személyes tapasztalatom, Huawei-t viszont 2 és fél éve napi szinten gyötrök, és semmi baja, ugyanúgy működik mint újkorában, látszik, hogy nagyon jól van optimalizálva a rendszere!
2017. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Samsungokat sajnos sokat kell szervizbe hordani, így Huawei.
2017. okt. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Elég sok ismerősömnek van Samsung telefonja, valakié idén 5 éves. Egyik sem volt még szervízben. Ellentétben a Huawei telefonokkkal. A Samsungot párszor úgy leejtettem, hogy még az akksi is kiesett belőle, volt hogy betonra, mégsem volt semmi baja. Ellenben a kínai sz.r Huawei képernyője attól betört, hogy egy kismacska véletlen rálépett.
2017. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves 5-ös válaszoló akkor neked és a sok ismerősödnek szerencséje van, sajnálom hogy nekem nincs szerencsém. Életem első okostelefonja, ráadásul nagyon sokáig spóroltam rá, így pláne nagyon de nagyon rosszul érint, hogy a 3 hónapos telefonom már harnadszorra van szervízben! Ellenben a Huawei tökéletesen működik, mindig azt kaptam cseretelefonnak, amivel az ég világon semmi baj nincs, villámgyors, sosem fagy, pláne nem kapcsol csak úgy szórakozásból ki naponta minimum húszszor mint a Samsung, amivel tele van az összes hócipőm.
2017. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire hamar tönkre megy a Samsung?
2017. okt. 20. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én csak a saját tapasztalatomat írtam le a Samsunggal,én nagyon megjártam vele, és az sajnos engem nem vígasztal hogy más mindenki meg van vele elégedve. Én kifogtam a selejtet, és ezek után nekem Samsung a portára nem jön be többet. Neked sok szerencsét hozzá!
2017. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Márkától függetlenként azt mondom, nem az alapján kell megítélni egy egész márkát, hogy az ember véletlenül kifog egy gyári hibás darabot, meg az sem mindegy, honnét vesszük, szóval nem kell egyből leírni a Samsungot, elvégre nem véletlenül elitmárka, de ezek közül akkor is a Huawei-t ajánlom!
2017. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!