Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge Valaki?

Samsung galaxy s7 edge Valaki?

Figyelt kérdés

Mevittem a telefonomat h kifüggetlenitsék és ez mef is történt. És az mondta a csávó hogy nem használhatom a googlét play áruhárat meg irnekek ahová be kell jelentkezni

Mert be döglik a teló

Ez most igaz ??



2017. okt. 20. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Valami hatalmas szakértő lehetett.


Nekem eleve független telefonom van.

Akkor én se tudnám ezen logika szerintem használni?

2017. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol függetlenítetted, valami aluljáróban?
2017. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hol függetleníti, ha nem cseréli a ROM-ot valami instabilra akkor működni fog.
2017. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekk mester alkotott már megint :) Beállítások/Fejlesztői beállítások/OEM feloldást be kell kapcsolni (sírni fog, hogy az eszközvédelmi funkciók nem fognak működni, de neked pont ez kell), és akkor nem fog behalni. Ahhoz az emberhez meg ne vigyél többet telefont. Mennyit fizettél ezért, ha szabad kérdeznem?
2017. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
7-et. Fizettem
2017. okt. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!