Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek meg és...

Ti melyiket vennétek meg és miért?

Figyelt kérdés

Két telefont néztem ki. Samsung galaxy s7 edge vagy sony xperia xz.

Szerintetek melyik lenne jobb választás?

Melyiknek jobb a kamerája? (Tudom hogy a sony-nak nagyobb a pixel száma de azt hallottam hogy nem mindig a pixel szám számít). Esetleg akinek ilyen készüléke van az írjon véleményt is. Köszönöm előre is!



#Samsung #Sony #xperiaxz
2017. okt. 20. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
S7 Edgevel jobban jarsz. Ey valoban nem a pixel szamit mert az csak a kamera felbontasat jelenti. Meg ha s7 edge 3mpvel lenne a mostani kamerajaval akkor is az lenne a nyero. Es ha mar xperia akkor XZ Premium ami jobb az s7edgenel is.
2017. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hihi.


Pont most vettem egy S7 edge-t.


Nézegettem még az Iphone 7-est, de végül ezt vettem, és nagyon jó telefon, hibátlan szerintem.


Aksi is nagyon jó, a kijelző, minden. Ja és mindent lehet vele csinálni amit akár egy iphone-nal, pl. nem csak háttérképet tölthetsz le hanem ikonokat is, mondom igazából csak most tesztelgetem a telefont.


Szerintem egy iphone 7-8 vagy s7 edge közül jobb választás egy s7 edge.

2017. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg valakinek más vélemény?
2017. okt. 22. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos köztudott, hogy az XZ-ig melegedési problémákkal küzdenek a Sony közép-csúcsmobilok.

Az XZ premiummal sikerült kiküszöbölni ezt az éveken át gyötrő problémát.


Ez esetben mindenképp az S7 edge-t választanám e két készülék között. Esetleg ha XZ premium belefér a keretedbe, akkor azt.

2017. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 23. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az xz premium lenne a legjobb
2017. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Xz prémiumnak jobb a kamerája?
2017. okt. 24. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
S7nek jobb.
2017. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi!
2017. okt. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!