Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá apát hogy...

Hogyan vegyem rá apát hogy kaphassak egy Iphonet?

Figyelt kérdés

Már nyár elején szerettem volna egy Iphone 6s-t,mert a mostani Samsungom már 3-4 éves,és hát úgy érzem ideje lenne váltani..

Apukámnak csak sulikezdésnél kezdtem el említeni,mert direkt megvártam a sulit,hogy mutathassam,hogy megérdemelném.Mivel most újítottuk fel az egyik szobánkat,ezért sok pénz elment. Amikor említem apunak hogy szeretnék egy Iphonet,akkor mondogatja hogy "jó jó még meglátjuk" aztán rábólint,és azt mondja várjam meg a fizetését hogy megkapja...Viszont ma is akart csinálni rólam a bátyámról és anyumról egy képet,de én elkezdtem grimaszolni,és ez neki nem tetszett és azt mondta "így fogok én is hozzád állni ha te is"..és ez nem az egyszeri alkalom már sokszor mondta és ez engem nagyon bánt:(

Szerintetek hogy tudnám aput rávenni hogy megkaphassam azt a telefont?Úgy gondolom hogy tudnék rá vigyázni,és meg is érdemlem.....Ez a nagy álmom és én ritkán szoktam tőlük bármit is kérni,persze a bátyámnak meg megveszik a 200.000 forintos legókat...Kérlek adjatok tippeket mivel lágyítsam meg a szívét!(ja,és szulinapomra kapnám..) A NEGATÍV KOMMENTEK KÍMÉLJENEK..



2017. okt. 21. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ne vágjál pofákat, ha apád kér tőled valamit. Jut eszembe: ez a megérdemlem, ez nálad mit takar? Jeles bizonyítványt, segítőkészséget, kedvességet? Vagy mit?
2017. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Hany eves vagy? Nekem iPhone 8am van, de minden egyes forintot en kerestem meg ra!Elotte iPhone 5s volt,annak is a felet en fizettem,amikor mar 16 elmultam es tudtam dolgozni.. Menj el diakmunkazni es megveheted magadnak!:)
2017. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

"úgy gondolom hogy tudnék rá vigyázni,és meg is érdemlem"

Két nagy csendőrpofon kéne neked, azt biztosan megérdemelnéd.

Jaj, most látom csak, pozitív válaszokat szeretnél :))

2017. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát..köszönöm. 15 éves vagyok,segítőkèsz,szinte mindent én csinálok. Felmosás,takarítás,stb.

Hát,van egy kis zsebpénzem,és abból fizetném... Köszönöm mégegyszer a válaszokat,feldobtátok az estém..

2017. okt. 21. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugalooom!

Amúgy ha iphone 6s-ot akarsz akkor már vegyél iphone SE-t az jobban megéri...

Az se az 6s.

Szóval Iphone SE-t vedd meg ha már ilyen drágán akarsz telefont!

Nem kell csak úgy költeni a pénzt.

Ha nem hiszed hogy SE az jobb keress rá neten.

2017. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az SE ugyanaz mint a a 6s,csak az 5s kulsejével..De az a baj hogy én nem olyan pici telefont szeretnék:/ macerás ez a dolog..
2017. okt. 22. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!