Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó a HTC One...

Miért ilyen olcsó a HTC One M7 (32GB)?

Figyelt kérdés
Értem én hogy régen jelent meg, de sok mai középkategóriás telónál is erősebb, vagy egy szinten áll velük. Mi indokolja, hogy 20.000ft használtan szinte mindenhol? Nagyon tetszik, szívesen megvenném.
2017. okt. 22. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz, miért lenne erősebb??? Pont hogy inkább gyengébb: 32 bites processzor, Adreno 320 grafikus chip (mindkettő elavult), 2 GB ram, memóriája nem bővíthető, 2.1 MP kamera elöl és 4 MP hátul, 2300 mAh akksi, és szoftveresen sincs már rá jóideje új frissítés, mivel olyan régi -gyakorlatilag egy mai vadiúj alsókategóriás is mindenben jobb nála!
2017. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehát maga a teló nem lassú, játékokat simán viszi. Szép telefon, kijelzője szép. 2gb ram alsóba ritka nagyon.
2017. okt. 22. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősnek még mindig erős, de ettől még elavult és régi. Plusz nehezen is szerelhető. Ezért ilyen olcsó.
2017. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alsóban is ritka a 2 GB ram??? Tényleg az, mert nagyon sok telefon manapság már alsóban is 3 GB rammal jön ki, 30 ezer Ft környékén, a nagyobb márkák (például Samsung) mind 2-vel, kisebb rammal ma már nem! Vagy ha inkább kissebbe érted, akkor nagyon le vagy maradva a hardveres trenddel! És ez a lényeg, a hardveres trend, lehet hogy szépen és gyorsan visz mindent a telefon, mert kellően erős hozzá, de technológia szempontjából akkor is elavult, ezért olcsó!
2017. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Soroljam?


- Lassan 5 éves telefon

- Nincs támogatás

- Nincs garancia

- Ennyi idő után már bármelyik percben bekrepálhat benne valami


Ráadásul hasonló tudást már alsó kategóriában is hoznak, kicsit többért pedig egyszerűen jobb telefonokat lehet venni.

2017. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írnál pár alsókategóriás telót 3GB rammal vagy akár 2-vel? Nagyon meglepett ez az írás. Sok új középkategóriásnál is örömmel írja a tesztelő a 2-t. Lehet lemaradtam
2017. okt. 22. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem noname, csak a reklám hiánya miatt kevésbé ismert, de nagyon jó, minőségi, ár-érték arányban pedig verhetetlen a kínai Xiaomi márka, azon belül a 32 gigás Redmi 4X van 35-40 ezer Ft környékén, ami nem rossz, de mégjobban megéri a "nagytesó", a Redmi NOTE 4X jobb kijelzővel és gyorsabb processzorral 45 ezer körül, jelenleg 50 ezer alatt a létező legjobb telefon! A Huawei-t talán ismered, itthon és világszinten is a 3. legnagyobb gyártó jelenleg az Apple és a Samsung után, viszont náluk sokkal jobb ár-érték arányt képvisel, minőségi kivitelezés, és nagyon jól optimalizált rendszere van!

A HomTom jelenleg félúton van a Xiaomi és a tényleg noname márkák között, a HomTom HT16 Pro jelenleg a létező legolcsóbb normális okostelefon, illetve kicsivel drágábban, de erősebb hardverrel, jobb kamerával és ujjlenyomat olvasóval strapabíró kivitelben a HT20 Pro, ráadásul ma már a 3 GB ram és a kíváló ár-érték arány mellett ma már az ujjlenyomat olvasó is nagyon elterjedt az alsókategóriás telefonok között is!

2017. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezek a Xiaomik nagyon tetszenek külsőre is. Köszi!

Régebben hallottam a Jiayu nevű telóról. Azzal mi lett? Nagyon dícsérték mindig.

2017. okt. 22. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ez meg nekem újdonság, életemben nem is hallottam róla! :D
2017. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jiayu eltűnt a süllyesztőben. Egy G2F-et használtam 2,5 évig, nagyon meg voltam vele elégedve. 30ért vettem és ahhoz képest hardveres teljesítménye nagyon jó volt, az aksi is a vele egy árban, no meg a kor átlagához képest nagy is volt. Csak sajnos egyszer idegességemben a falhoz vágtam. Nem repedt meg a kijelző, nem tört meg a készülékház, csak azóta nem kapcsol be.

Azóta se találok méretben hozzá hasonló, ám modernebb hardverrel rendelkező androdios telefont.

2017. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!