Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viszonylag olcsó, de jó...

Viszonylag olcsó, de jó telefon általános használatra és fényképezésre?

Figyelt kérdés

Vettem 2 éve egy DOOGEE-t, aminek a specifikációi jók voltak, de már most problémázik az érintőképernyő, a kamera elejétől fogva tűrhetetlen: megapixel is kevés, de ezt én vállaltam. A probléma az, hogy kb. 5 perc, mire megtalálja a fókuszt, így kb. lehetetlen fényképezni vele.


Most amit kinéztem, azoknak már megapixelben is jobb a kamerájuk, proci is jó, ram is jó, és viszonylag olcsó (40k körül)


Csak attól félek, hogy például kispórolták belőle a szenzorokat, így pl. ugyanolyan fókusz problémák lennének vele, mint a mostanival.


Eddig nem igen láttam ezt a Xiaomi-t a magyar piacon, de Kínában (és így globális mértékben is) elég népszerű.


De félek, hogy mivel ennek mindene nagyon jó számértékileg az árához képest, pont hogy a meg nem említett dolgok lennének rosszak, silányok, hamar tönkremennek, stb. (pl. kamera, érintőképernyő)


Még Samsungot és Huawei-t nézek, ezekben a márkákban jobban megbízok, és igaz, hogy lassabb a proci, kevesebb a RAM, kevesebb megapixel, de mégis jobban megbízok a minőségében.


pl ez: [link]


Vélemények?

Tudnátok javasolni jó telefonokat?


Előre is köszi!


2017. okt. 23. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
xaomi redmi-t vegyél, az jó :D
2017. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a specifikációt és amelyik neked tetszik azt vedd meg. A leirások azok reálisak, pontosak.
2017. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát de a leírásokban valamiért nem említették a régi telefonomnál, hogy 5 perc a fókusz :D
2017. okt. 23. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Xiaomi 💩 ne vegyel olyat.. csak fanok terjesztik ezeket. Samsumgot vagy Huaweit nyugodtan vehetsz azok nagyon jok. Xiaomi egy xperia z1 clon szinten van.. sot alattabb van.
2017. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk amit belinkeltél az egy J sorozat.


Annél szerintem jobb vétel egy Xiaomi 4x.


De jobb volna hozzátenni szerintem és akkor egy Samsung A320-as. Vagyis Samsung A3.

2017. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Xiaomi Redmi Note 4

Nekem is ez van és nagyon jó.

Eustock oldalát ajánlom.

2017. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A samsungok már drágák, a xiaomi 4x kamerajarol nem annyira jók a vélemények :(
2017. okt. 24. 11:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Bár ahogy nézem, nem rossz ennyiért. Csak az a kérdés, hogy vajon a mozgást jól kezeli-e? Rezgő kéz, mozgó telefon, mozgó tárgy, stb?
2017. okt. 24. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:

"Csak az a kérdés, hogy vajon a mozgást jól kezeli-e? Rezgő kéz, mozgó telefon, mozgó tárgy, stb?"


Dehogy vannak ilyenek a xiaomiba csak azert irja a gyarto a specifikaciokhoz hogy a sok hulye elhidje es megvegye. Remego kez ellen csak OIS kameraju teloba van (samsung, iphone, sony stb.) Xiaomi ezt se ismeri csak menozik xdd azt hiszik felrohanhatnak a TOP5be xdd pedig el kene mar bujnia ennek a 💩 gyartonak.

2017. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A Xiaomi márka mennyire megbízható? Mennyire lehet vele hosszútávra tervezni? A DOOGEE-m 2 év után már nem az igazi...
2017. okt. 25. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!