Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszer miért olyan...

Android rendszer miért olyan monoton érzést kelt?

Figyelt kérdés
Hiába tervezem, hogy vegyek okos telót, de megnézem a menüjét az androinak és elmegy a kedvem a vásárlástól.
2017. okt. 23. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem is való az mindenkinek.

Vegyél helyette fidget spinnert, azt talán még érteni fogod, meg az olyan kis trendykkeeeeh (volt egy éve).

2017. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Magyarul picit csökkenteknek való az Android?
2017. okt. 23. 23:43
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát a menüje az relative.

Mert nagyon kevés telefonon fut stock Android.

Igy igazából gyártója válogatja hogy is néz ki a kezelőfelület.

Mire számitottál? Hogy parancsot kell beirni? vagy nem értem

2017. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ios rendszer picit lényegre törőbb szerintem. Nem magyarázkodik, hogy mit szeretnél.
2017. okt. 23. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha a menüt akarod nézegetni, akkor vedd meg a legolcsóbbat, erre megfelel. A PC-n is a start menüt nyitogatod és azt nézegeted vagy használsz különféle programokat is?
2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán értem. Nekem nem magyarázkodik a telefonom hanem végrehajtja amit "kérek" tőle. vagy megnyitja amire rákoppintok. esetleg felkinál alternativ applikációt valami megnyitására. ha van olyan. amit egyszerűen kipipálok ha egy képet pl mindig a galériával akarom megnyitni nem a képeszerkesztővel. Sőt a Smart tips mutatott csomó olyan dolgot amit eddig nem is tudtam. Tehát nekem igazából semmi bajom nincs a rendszerrel.
2017. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"Ios rendszer picit lényegre törőbb szerintem"


Igen,negyed annyi testreszabhatósággal rendelkezik (hogy a hülyék is megértsék) mint egy android :)

2017. okt. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért mondom de manapság 90%-ban megegyezik a két rendszer felülete. Azon belül meg a fő appok is ugyanolyanok.
2017. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Monoton = egyhangú, megszokott

Éppen ezért nem értem a problémádat, mert a kezelőfelületet, amit a kijelzőn látsz, mindegyik gyártó másmilyen kinézetűre tervezi, ráadásul az Android testreszabható a saját ízlésed, stílusod szerint egyrészt az ikonok szabad variálhatóságával, másrészt hogy 10-12 különböző téma közül válogathatsz, hogy melyiket állítod be a kezelőfelület stílusának!

Vagy netán ez a kérdés egyfajta kifogás akar lenni, hogy a divat mellett még egy plusz löket legyen az iOS felé? Mert akkor nálam nem talált!

2017. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyes telókon a gyártók első használatra csinálnak egy kis "tanúljá' meg engemet haszná'ni" okosságot, amivel a buta vásárlót picit közelebb akarják hozni az okostelefonok szintjéhez, illetve az értelmesebbeknek megmutatják az alapokat (amit már kisújból kiráznak, de nem baj...). Ez a gyártó saját kis fícsürjeit mutatja be, nameg az alap dolgokat elsődlegesen. Amolyan demo használati...


iOS -en erre azért nincs szükség, mert az hülye biztos elrendezésű és nincsenek gyártó specifikus diferenciák (mivel csak 1 gyártó van, harapott almás logóval).


De ha Te, mint user csak a menüt nézegeted (a tudás, ár/érték arány helyett), akkor neked jó lesz bármelyk.


Vagy meg akarsz győzni?

Tudom mi van a harapott alma alatt...

2017. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!