Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobbaz iOS az Androidnál...

Miért jobbaz iOS az Androidnál? Miért jobb az Android az iOS-nál?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem hogy melyiknek mi az erénye
2017. okt. 24. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó, kb. ugyanazokkal a fukciókkal.


Nekem volt minden.


Az új Android-ok nagyon jók, pl. a 7-es.


De az ios 11-et is megírták rendesen.


Most hogy melyik a jobb én pl. nem tudom eldönteni, én most vettem telefont, és egy Samsung-ot vettem amin Android 7-es van.


De az ipad-emen meg ios 11.

2017. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Talán az Android jobban testreszabható, nem kell kompromisszumot kötni, IOS-ben meg igen.

Én azt szoktam mondani, hogy ha el tudod fogadni, hogy az IOS bezár téged egy dobozba, ami által stabilabb, megbízhatóbb, és ezért hajlandó vagy 3x-os árat fizetni, akkor vegyél Apple terméket.

2017. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

IOS egyik előnyének mondják, hogy alkalmazást be is lehet zárni teljesen (alkalmazáskezelőből kilőni), akkor is küld értesítést, ha "van valami", míg Android-on (állítólag) mindig kell, hogy fusson a háttérben - új Android-ban ezt lehet, hogy már megoldották.

Én csak olvastam erről.

2017. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jobb, nem rosszabb egyik sem. Ha meg szokja az ember valamelyiket, az a jó.
2017. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
IOS hátrány: nem tudod "pendrive-ként" használni a telefont, speciális programmal tehetsz rá bármit, zárt rendszer, bár valamiféle átjárhatóság van más platformok felé (kontaktok exportálása pl), de zárt rendszer.
2017. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez tényleg hátrány az ios telefonnál vagy ipad-nél, hogy ha mp3-at akarsz rátenni akkor itunes-al lehet csak.


Android-nál simán átmásolod a telefonra, azt kész, annyi.


Nem kell szinkronizálni, stb.

2017. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szirty ***** válasza:
Miért? Jobb?
2017. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

A kettő teljesen más. Az iOS jóval kevesebbet tud, mint az Android, cserében azt mindig megbízhatóan teszi. Az Android teljes mértékben testreszabható, az iOS-t ellenben nem tudod félrekonfigurálni.

Az Android legnagyobb előnye, hogy opensource; ezáltal jóval biztonságosabb és szoftverügyileg nem vagy egy gyártónak kiszolgáltatva.

2017. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az iOS kezdettől fogva érintőképernyőre lett fejlesztve, és a mai napig gyorsabban reagál az érintésre, mint az Android. A különbség századmásodpercekben mérhető, de a felhasználói élményhez hozzájárul. Az átkötő animációk futása szintén még mindig egy kicsit simább, mint az Androidnál. Egyébként a rendszer stabilitását, alkalmazások lefagyási gyakoriságát tekintve nem jobb az iOS az új Androidnál.
2017. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
@9: ennek leginkább az az oka, hogy az ütemező teljesen másképp működik a két rendszer esetén. iOS esetén az előtérben futó folyamat mindig maximális prioritást kap -alapesetben ez a CocoaTouch, vagy az éppen futtatott app. Ha fogy az erőforrás, akkor a háttérfolyamatokat korlátozza -akár a rendszert is kilövi maga alól. rendszerAz Android ezzel szemben biztosítja ezek futását is; ezért a felhasználói appok nem kapják meg a rendszer összes eerőforrását.
2017. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!