Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van valamilyen...

Androidra van valamilyen használható torrent kliens?

Figyelt kérdés
Olyan, amivel meg tudok nyitni torrent fájlokat és le tudom tölteni.
2017. okt. 28. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze
2017. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2017. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ttorrent és Flud, ami a leghasználhatóbb.
2017. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért de nekem nem megy egyikkel sem. Iszonyat lassan elkezdi szedni bájtokban, egy év alatt se töltene le így semmit. Csak a BitTorrenttel sikerült egyszer normálisan letöltenem, de csak mobilnettel, wifin használhatatlan. Mobilnetet viszont nem akarom erre használni mert drága.


De azért köszi a válaszokat!

2017. okt. 29. 09:39
 5/14 anonim ***** válasza:

állítsd be normálisan, ne passzív módban legyen, legyen nyitva a port, stb.

ez nem a kliensen múlik

2017. okt. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom enyszerűen, mit kéne beállítanom. Sajnos egy darabig nem fogok laptopot használni, de van egy egy jó androidos telefonom (galaxy note 3), és nem hiszem el, hogy 2017-ben még mindig számítógép kell egy rohadt torrent letöltéshez is! Már 3 féle torrent klienst is letöltöttem, az Utorrentet is, amit legjobban ajánlanak, de egyikkel sem indul. Amúgy lehet esetleg, hogy a torrent fájlban van a hiba?
2017. nov. 1. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Tévedésben élsz, kérdező. Van egy nagyon régi androidos telefonod, nem az alkalmazásokkal van itt baj, hanem a készülékkel. Jó eséllyel olyan protokollokat akar használni az alkalmazás, amit a készülék már csak a korából fogva is nem támogat.
2017. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem fog működni? Vagy estleg próbáljam meg az alkalmazás régebbi verzióit megkeresni? Egyébként annyira régi a telefonom, hogy 4 éve még csúcskategóriás telefonnak számított. Persze tudom, ma már fél évente f*ssák ki az újabb generációkat. Esetleg még az operációs rendszere frissítésén is gondolkodtam, hogy az is segítene, de azt nem biztos, hogy bevállalom. Már jártam pórul ilyennel.
2017. nov. 1. 18:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Új készüléken kívül semmi nem segítene ezen. Hidd el, a szakmában dolgozom. Ami négy éve csúcskategória volt, ma a belépő szintet sem üti meg. Az elavult rendszeren lehet segíteni roottal, custom romokkal meg némi hozzáértéssel, de attól még nem fog a telefon olyasmit támogatni, amire nem képes.
2017. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

Attól tartok, nem sokat mondanak ezek a számok. Az árak a képernyő alján találhatók. Bal oldalt az S3, tőle jobbra az android belépő katehóriája ma (feltéve hogy az ember használható telefont akar).

2017. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!