Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017-ben iphone 6s-t megéri...

2017-ben iphone 6s-t megéri venni? Egyáltalán megéri azt a telefont venni?

Figyelt kérdés

Androidos vagyok már rég de nagyon megutáltam.

Folyton le fagyik mindig minden baja van.... Most samsung j5 (2015-os) telom van. Volt már jo pár androidom es mindet

Utáltam. Ezért úgy döntöttem iphonera váltok. Sokan dicsérik. Szerintetek ? Megér annyi.pénzt???



2017. okt. 28. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

Okostelefon = h..lyetelefon.


Vegyél régi ódivatú telót, és évekig semmi baja sem lesz.


És ki az a h..lye akkor több tízezer / százezer forintot kiad egy telefonért?


10-20 ezerért, vagy olcsóbbért, már lehet jó telókat venni.

2017. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
69%
Le fagyik? :D
2017. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Le fagy 😂 na ne kötekedj 😂
2017. okt. 28. 22:53
 4/18 Trevor. ***** válasza:
71%
Egy középkategóriás Samsung telefontól ne várj sokat. Nyilván sokkal jobb az iPhone 6S, de egy azzal megegyező arú androidos is. Bírom, amikor valaki egy középkategóriás telefonnal szidja az androidot, majs vesz egy felsőkategóriás iPhone-t és tovább szarozza az androidot. Holott egy felsőkategóriás android sem fagy és más baja sincs.
2017. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

És mit érek egy olyan telefonnal???

Mivel külföldön vagyok ezért kell tartanom a kapcsolatot a szüleimmel barátaimmal ezért nem veszek ócska telefont. De gondolom neked olyan van es nem jut másra ezért vagy ilyen véleménnyel. De ez nem leszólás volt. Csak én is tudom milyen az mikor nem tudom megvenni. De mivel megdolgozok érte keményen egy zöldség raktárba ami fizikai munka ezért megtehetem es meg érdemlem hogy vegyek magamnak egy jobbat.20/L

2017. okt. 28. 22:56
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindenki szidja az androidot mivel egy idő után mindegyik fagyni fog ... lassulni stb. Legyen az bármilyen kategóriás. Mikor ezt megvettem egy éve ujjonan . Imádtam .... aztán egy fel év után jött a folytonos lassulás stb. És mit kell olyankor csinálni hogy jobb legyen? Hat GYÁRI VISSZA ÁLLÍTÁS . Az iphoneon ilyet nem kell. És sokszor csináltam már gyári vissza állítást igaz akkor jobb lesz a telo, De a képeket fel kell raknom a gépre vagy a memória kártyára aztán mindent előröl kezdeni emailt beírni jelszó programok stb. És en akarok egy stabil telefont ami nem jár ilyen sz*rsagokkal
2017. okt. 28. 23:00
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem alsókategóriás androidot kell venni és nem fagy le. Érdekes az S7 edgem soha nem fagyott le. Főleg egy 2015 ös alsókategóriástól még 2015 ben sem kellett sokat várni, nemhogy most.


Ha mindenképp iPhonet akarsz akkor iPhone 7, nem nagy az árkülönbség és erősebb hardvere van, tovább támogatott, jobb kamera. Az egy elég pacek telefon. De a 6S is megéri még szerintem.

2017. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem iphone 7 lesz a nyerő. Tényleg nem sokkal drágább
2017. okt. 29. 12:05
 9/18 anonim válasza:

Én Sony sp-rol váltottam iPhone 7-re.


Életem legjobb döntése volt. Pedig ezelőtt én is azt mondtam, hogy nekem tuti nem kell a fos iPhone. De kell!!! Megérte!

2017. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megéri. Nagyon megéri
2017. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!