Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek van a mobilon kijelző...

Nektek van a mobilon kijelző védőfólia? Kell olyan egyáltalán az újabb mobilokra?

Figyelt kérdés
Sok telefongyártó fejlesztette az ellenállóságát a kijelzőnek, pl. karcok ellen, stb. Most vettem egy telót és nem rakattam rá fóliát, szerintem nem lesz semmi baja. Vagy azért kellett volna? Előzőn sem volt, semmi baja nem volt. Régebben rakattam rá. Vagy felesleges?
2017. okt. 29. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Az amit raraktak a gyartok az a Gorilla Glass.


Es KELL ra folia barmilyen is a telod.

2017. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig rakatok, ink 1000ft mimt kijelzőcsere 60ezer.. Por,homokszem stb simán megkarcolja lehet az gorilla glass 120 is
2017. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ezek az újabbak nem karcolás védettek?


Vagy azért kell rá fólia?


Amit vettem az s7-esre az egy 2000 Ft-os szilikon tok és annyi.

2017. okt. 29. 12:35
 4/18 anonim ***** válasza:

én is régebben használtam, illetve mikor januárban megvettem az iPhone 7 plus-om, akkor is raktam rá üvegfóliát, de 1-2 hét múlva leszedtem, azóta nincs rajta, de nem lett rajta egy darab karc sem, szóval ha valaki csak emiatt aggódik, akkor valószínűleg felesleges.


sokan inkább a leesés utáni törés miatt is rakják fel, de ez meg annyira kiszámíthatatlan. ha a telefon úgy esik le, hogy valamelyik sarkára, és onnan indul ki az erőhatás, akkor teljesen mind1, mi van rajta, az előlap ugyanúgy bereped.

2017. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem akarod hogy karcos legyen kell. Ha gyakran leejted a telefont akkor meg azért kell hogy ne törjön össze, de ez ellen jobb ha üvegből van.
2017. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Az újabbak sem karcolás védettek, a mostani telefonomon is keletkezett egy alig látható karc (csak ha rásüt a nap vagy erős fény) és nem érintkezett semmivel, csak a zsebemmel.
2017. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Amikor megvettem a telefont én is rohantam rakatni rá, következő nap leszedtem. :) Nekem ilyen notesz-tokban van a telefonom, szerintem teljesen felesleges a fólia így rajta, utólag rájöttem, kidobtam az ablakon a fólia árát. Meg nem is tetszett fóliásan, ronda volt, nagyon látszódtak a szélek, csúnya volt.
2017. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nem értem minek az embereknek drága telefon, ha fillérbaszók mikor költeni kéne rá hogy ne egy lezúzott szar legyen az első leejtés után... Többször mentett kijelzőt üvegfólia, pedig úgy vigyázok rá mint a szemem fényére. Igen 3000 forint volt, igen el kell menni érte, igen látszik hogy ott van, de ha nem lett volna már pár kijelzőt legyalultam volna. Nem mind egy hogy 3000 forint vagy 60 :)
2017. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem felesleges. A Gorilla Glass oké hogy ellenáll a karcoknak. De ez annyiban nyilvánul meg, hogy ellenállóbb a karcokkal szemben mint a sima plexi. Ha beraksz mellé egy kulcsot. ugyan úgy összekarcolódik...

Azütésekkel szemben is csak korlátozottan ellenálló. Az üvegfólia ajánlott rá. Mert ha szerencséd van, és leesik. Talán az üvegfólia előbb reped el rajta mint az érintőpanel.

Ami között a külömbség nagyjából 1 db nulla

2017. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem rakok mellé kulcsot, ha van másik 3 zsebem is...
2017. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!