Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez egy újfajta bepalizás? Ti...

Ez egy újfajta bepalizás? Ti beleestetek már?

Figyelt kérdés

Ma az oldalak között böngészve egyszer csak feljött egy kérdőív a Firefox-al kapcsolatban. Nosza, megválaszolom, nem kerül semmibe, viszont kisorsolásra kerül egy telefon. Kitöltöm a kérdőívet, megválaszolom az internetezési szokásokat,.

[link]

Ezután jön a Kattints ide (telefon), ami átvisz egy másik oldalra, ahol csak a telefonszámot kell megadni.


[link]


Na, ekkor megszólalt a vészcsengő! Miért pont a telefonszámot? Hogyhogy nem email címet?

Egy kicsit lejjebb tekerek és mit látok?

"Ez egy előfizetéses szolgáltatás. Hetente 3 tartalomtételt fogsz kapni, amelynek díja SMS-enként 1270 Ft (+ a használati díjak a telefonodra) mindaddig, amíg nem küldöd el a STOP szót a 0690647702 számra. A díjak a mobilszámládra kerülnek terhelésre vagy az egyenlegedből levonásra. "


Ez aztán a lehúzás!! Heti 4 ezer ft levonás úgy, hogy csak lesel. Nem is tudod, miért, mert szerintem az emberek igen nagy része az Iphone 7 reményében nem is fog gyanút. Legalábbis a számláló szerint rohamosan nő a bepalizottak száma.



2017. okt. 29. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

De egy lökedék vagy apám.


Persze, nyerhetsz egy iphone-t jóvan.

2017. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%

Aki beleszalad ilyen bugyuta dolgokba, az megérdemli.

IPHONE 7 reményében az emberek nagy része GONDOLKODIK. Nem esik hasra egy primitiv reklámnak.

Bármilyen nyeremény játékot hirdetnek vagy küldenek , rögtön törölni kell.

2017. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-es, nem estem bele - javaslom az értő olvasást :-)

És piackutatásban nem ritka, hogy VALÓBAN díjazzák a választ, a kérdőív kitöltését. Pl. a Tesco kérdőív kitöltéséért már nemegyszer kaptam nyereményt.


Közben ránéztem megint az első, Firefoxos - kérdőíves linkre/oldalra és már le is blokkolták.

2017. okt. 29. 16:48
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem kamu az összes.


Elmondom hogy lehet iphone 7-eshez jutni.


Elmész a boltba és veszel egyet, csak 2 kiló, ennyi.


De ezek az interneten kamuk mind.

2017. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na, közben már blokkolták a Firefoxos, ál-kérdőíves oldalt, az első linket. A 2.-ik még él.
2017. okt. 29. 17:25
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

De figyelj tele van a net ilyen átverésekkel.


Ezeknek a kamu embereknek honnan lenne pénze iphone 7-re hogy majd aki kitölti ezt a kérdőívet annak odaadják?


Eleve az is gyanús hogy a linkek össze vissza mutatnak.


olyan mint aki kalóz oldalakon torrentezik megérdemli ha beleszalad egy bit locker vírusba.

2017. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Okos vagy hogy még ide os linkeled
2017. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát, tudjátok...

Többen lehordtok, hogy milyen hüle vagyok, hogy Iphone-t akarok nyerni, stb., de az nem jutott el a tudatotokig, hogy nem ettem meg, épp ellenkezőleg.

SŐT! Akkor most már leírom, mert úgy látom, nem értitek: épp azért írtam meg, egyfajta figyelemfelhívásnak, hogy mások se essenek bele, mert nagyon becsapós (volt).

2017. okt. 29. 19:42
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Akkor írd meg légyszi még a maradék 148698 darab átverést mert tele van ilyenekkel a net.
2017. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk a leggyakoribb amikor azt nyomják hogy nyerhetsz egy ipad-et vagy iphone-t.


Idióták nem tudják jobb telefon a Samsung, miért nem s8-at ígérgetnek?


Több lenne a bevételük.

2017. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!