Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsátanátok egy férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok egy férfinek, ha tiniként évekig belétek volt esve, de mikor ti is beleestetek és bevallottátok, onnantol csomo iskolatárs előtt letagadott volna titeket?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönne a kérdés, tényleg kölcsönös gyerekszerelem volt. Miért csinálnak ilyeneket az emberek , ti tagadtatok már le érzéseket ?Miért ?
2016. jan. 22. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valahogy kizárja a kettő egymást, aki szerelmes az nem tagadja le a szerelmét.
2016. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez csak rajongás volt, ha szeretett volna, akkor kizárt, hogy letagadott volna.
2016. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy "Mielőtt jönne a kérdés, tényleg kölcsönös gyerekszerelem volt" Ez tény, egyébként ő maga is elismerte évekkel később és akkor is tudták a barátai, hogy mi az igazság. Szoval a kérdés nem az, hogy ez igaz-e, hanem hogy mit gondolnátok egy ilyen emberről és helyzetről, meg lehet-e ezt bocsátani,tapasztaltatok-e már hasonlot.


Egyébként megmondom őszintén, nekem is volt már 2 ember az életemben, akik sose tudták meg, hogy viszonzom az érzéseiket , pedig tepertek egy ideig. Ennek is megvan az oka. Igaz, én csak nem vállaltam fel, tagadni nem tagadtam le, nem is volt rá helyzet, hogy le kelljen tagadnom.

És tinikoromban több fiut is ismertem, akiknk volt egy szerelmük, de csak titokban rajongtak értük, és mással jártak. Mivel bizalmasok-barátok voltunk ,ezért tőlük tudom, elsőkézből.

2016. jan. 22. 15:44
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Meg volt az oka, hogy nem vállalt fel engem, én egyik részről megértem, de ettől függetlenül erkölcsi értékítélet szempontjából aljas, undorító dolognak tartom. Az oka pedig a pénz volt, és az ezzel kapcsolatos életvitel. Neki volt, és minden, ami ezzel jár, nekem nagyon nem. Én vagyok a lány. Az iskola pedig olyanokkal volt tele, mint ő, s nem mint én. Illetve náluk a család is csak e körül forgott. Márka, luxus, lóvé.

Szerintem genyóság, de értem, hogy mit, miért, hogy lépett.

Amit nem értek: ő kezdeményezett nálam nagyon hosszú haverság-barátság után, ő csókolt meg, ő vallott szerelmet. (évek óta oda voltam érte, mert padtársak, tanuló társak voltunk), s utána aljas módon, totál megalázott.

16 voltam, olyan mély sebet ejtett rajtam, hogy utána, ha egy férfi tényleg tetszett, s közeledett is felém, mindig teljesen befeszültem, nem tudtam kimutatni az érzéseimet, elmenekültem, és nem tudtam jó kapcsolatot kialakítani velük, pedig nagyon szerettem volna többször is.

Lett házastársam, de egy számomra közömbösebb ember, mert itt nem jött elő a menekülés, stb. Ha a mai világban történik velem ez, vagy ha lett volna rá pénzem, el megyek pszichológushoz. Ez akkor még nem volt ennyire elérhető.

Szóval gáz volt, na.

2016. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

sajnálom :(

én még nem vagyok házas, de én is 8 év után jöttem rá, mennyi mindent eltoltam miatta és mennyi frusztráciot okozott.pszichés problémáim lettek. tönkre tette a fiatalságom egy részét.utána még egy ugyanolyat vonzottam be, mint ő, aki szintén nem vállalt fel, pedig ő kezdte a "kapcsolatot" - egyébként ez a második illető azért nem vállalt, mert kapcsolata volt, amit előlem elhallgatott és pont akkor vettek közös lakást, mikor engem megismert. őt is megértem valahol, hogy miért tette, amit tett, de ahogy monodod, emberi, de attol még aljas is egyben..

az első az egy bonyolult történet, de másfelől egyszerűbb is, mert nem volt harmadik, nem volt lakás, gyerek, mint a felnőtteknél, hisz még gyerekek voltunk. engem ennek a viselkedésnek a pszichologiája érdekelne. szeretném megérteni, hogy könnyebb legyen feldolgozni. amugy kiváncsi vagyok, ő visszakapta-e ezt az élettől, ahogy én bevonzottam évekkel később egy hozzá hasonlot....

2016. jan. 22. 16:33
 6/16 A kérdező kommentje:

ráadásul ő ezeket ugy csinálta, hogy hol ilyen volt, hol olyan. először letagad XY_nak, utána aznap este odajön hozzám és zavartan lekezd hülyeségeket csinálni... ilyenek. de ezekből a sztorikbol volt vagy száz.. évekig ez ment. a fél osztályom ugy tudta, hogy én viszonzatlanul bele vagyok esve és megalázoan kibeszéltek, még az osztályfőnökömnek is, meg ilyeneket mondtak, hogy ne fussak olyan szekér után ami nem vesz fel. pedig én nem futottam, csak 1-2 alkalommal vállaltam fel, nem mászkáltam utána.. és ezekkel párhuzamosan a saját barátaitol az azokkal közös barátok kapcsán mindig hallottam, hogy szerelmes belém . és a viselkedésén is rengetegszer látszott. zavart volt , remegett...stb.

akkor még birtam ezt a dolgot, amikor pozitiv dolgok történtek , még happy is voltam, de utána egy pokol lett az életemből, rengteg pszichés problémat okozott, leépitette az önértékelésem, bevonzottam f---sz embereket....stb.

egyébként utána neki se volt senkije 5 évig, és 5 év mulva mondta egy barátja, hogy még mindig érdeklem.. csak közben nekem ráment a lelkivilágom meg megalázott csomo ember előtt..

2016. jan. 22. 16:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Az ő pszichológiájuk: gyenge jellemük van, csorda után mennek, amit a haverok menőnek mondanak, az vállalható, ami nem fér bele abba a képbe, azt letagadja, mert fontosabb a csoport véleménye, mint a saját érzései.

Én ezt az egészet abból értettem meg, mikor a Puzsérnak a nők osztályozás a videóját meghallgattam, megnéztem.

Ne értsd félre, nem vagyok ronda, sőt, igaziból szép vagyok, de nem volt pénzünk jó cuccokra, és olyan volt a stílusom is, ami miatt úgy öltözködtem, hogy lázadtam mindaz ellen, amit ők, és az ő szüleik képviseltek.

Szóval ha figyelmesen hallgatod, főleg az eleje a lényeg, megérted belőle a fiúk pszichológiáját:

https://www.youtube.com/watch?v=qSmaIZUVMzk


Ők is ilyen beszélgetéseket folytattak egymás között, és ha te nem voltál benne a 6-7-es szintbe, de inkább a 7-esbe a közösség felfogásában, akkor már nem voltál vállalható. Ennyi.

De ez egy náci-szellemiség.


Amúgy én most szerintem vagyok egy 7-es csaj, így felnőttként még 2 gyerek után is, de 6-os egészen biztosan. Akkor, ha lett volna pénzem jó ruhákra, meg telefonra, akkor is lettem volna egy 5-ös, 6-os.

Már ez szánalmas, hogy én ilyet leírok. SZÁNALMASOK!

De te meg ne legyél még szánalmasabb, hogy hagyod, hogy ez tönkre vágja az életedet.

Én nem hagytam.

Amúgy igen, képzeld, utána velem is előfordult még kétszer, hogy két elképesztő pasi akart velem ismerkedni, az egyikkel még egy randira el is mentem, de szegény ott sem értette a félelem miatti visszakozásom, idióta viselkedésem. A másiknál meg az volt, hogy csak elkezdett komolyabban érdeklődni felőlem másoktól is, meg odajött mindig, kérdezgetett, de én még a helyiségből is elmenekültem kétszer is, hát szerinted mit vett le, hogy nem akarom őt, nyilván.

Pedig majd meghaltam annyira szerelmes voltam belé.

És az a helyzet, és ezzel is csak most szembesülök, érthetetlen előttem az oka, de az a gimis fiú a gimi egyik legjobb pasija volt a sportos teste (amit én pont leszartam) meg a rengeteg pénze, magas beosztású családja miatt. Aztán az egyetemen lévő fiú olyan volt, akivel minden lány kb akart volna járni, és végül a munkahelyi pasi meg szintén a környezete legjobb pasija volt, és tudom, hogy ő még belém is szeretett, mert amíg nem nyilvánította ki ezt, addig tudtam nagyon kedvesen, barátságosan önmagam lenni.Valamiért vonzódtak hozzám ilyen pasik. Jó, sejtem ,hogy a belsőm miatt.. na mindegy.

Borzalmas ez így belegondolva.

Ne hagyd, hogy az egész életed rámenjen erre a pszichés problémára.

Ne hagyd.

Szerintem nálad ez a letagadós pasi csak rátett még egy lapáttal, ez borzalmas, hogy nem vallotta be, hogy nem egyetlen vagy neki. Az előző megaláztatásra rá, ez egyszerűen katasztrófa. Figiy, szerintem menj el pszichológushoz, szexuál-vagy prákapcsolati pszichológushoz, komolyan.

Ha nekem nem lenne családom, tuti elmennék. Tényleg.

Lehet érzeni az írásodból, hogy mennyire nem tudtad ezt feldolgozni, és én nagyon mélyen megértelek, mert a serdülés éveiben ezt a fajta nyilvános megalázást, elutasítást nagyon nehéz meégrteni.

Mondhatnám, hogy ha beszélnétek egymással, talán segítene, de én pont az vagyok, aki a három fiú közül egyikkel sem beszélte meg rendesen a dolgot, a félelmem ,a szorongásaim miatt.

Tényleg sajnálom.Remélem egy pici vígaszt tudtam neked nyújtani.

Szeretettel.

2016. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyrészt nagyon sajnálom, hogy ez történt Veled, másrészt kicsit "megnyugtato" a tudat, hogy nem vagyok ezzel egyedül a világban.. igen, a látszat sajnos nagyon sokszor fontos az embereknek..

nálam pont ugyanez volt, hogy a gimis a gimi menő alternativ pasija volt, a pár évvel későbbi az egyetemen tanitott engem és egy nagyon vonzo, joképű férfi. és nagyon hasonlitanak külsőleg.. meg mindkettőnek barna göndör haja van.

mindkettő 5-5 évet vett el tőlem és csak utána tudtam párkapcsolatot kialakitani, viszont nem tudtam másokba annyira szerelmes lenni, mint beléjük.


borzaszto megaláztatásokat szenvedtem el. és ami még szörnyű számomra, az, hogy a saját hibáimat, bűneimet még kevésbé tudom elfogadni. egyrészt képzeld, mindkettő ugy hatott rám pszichésen, hogy miután elmentek a közelemből, hiztam 15 kilot, mindkét alkalommal. és ezt is nehéz fledolgozni, hogy láttak ezzel a tulsullyal . ez tisztán pszichés dolog volt, mert amugy szerintem egész normálisan nézek ki meg normális testalkatom van, de annyira romba döntötték a nőiességem, hogy pszichés alapon hiztam meg, pedig nem kezdtem el zabálni !


a gimis csávo a nőiességemmel alázott meg legtöbbször (szerintem ezért is hizam meg), a másik meg emberi dolgokkal. mondjuk a másodiknak visszaadtam a kölcsönt párszor.


a második azota elvette azt a nőt, akivel akkor is együtt élt, mikor engem megismert, gonodlom, igy kényelmes neki, mert az a lány nagyon naiv és nagyon függ tőle. szerintem ezért nem hagyta ott miattam, meg a közös lakás miatt. picit vigasztal a tudat, hogy szakmailag többre vittem , mint ez a lány és ő - hogyismondjam - nem tul szép lány. persze nem bántani akarom, csak az ember ilyenkor méregetni hajlamos magát a másik nőhöz, tudod..


a gimisnek, akinek 5 évig nem volt senkije, miután kicsinált engem, lett 5 év után egy párhonapos kaalndja egy kimondottan csunya lánnyal. akkoriban gonodlkoztam ezen, hogy az vajon miért nme zavarja, hogy az a lány csunya (tényleg az, és nem vagyok rosszindulatu). szerintem amugy azért jött vele össze, hogy elveszitse a szüzességét végre és mivel egy gyáva hapsi, hiába menő meg néz ki jol, egy átlagos nővel könnyebben ment neki az első párkapcsolat. ez csak pár honapig tartott.


azota 2 nője volt, az egyik nagyon szép, csinos, aranyos lány, csak nagyon meglepett, hogy belsőleg semmi közös nincs bennük, ezt sose értettem, mert nagyon sok szép meg vele egy hullámhosszon lévő csaj vette körül. a második , a mostani pedig egy nagyon dekorativ csaj, a stilusuk is hasonlo, először azt hittem, egy álomnő, de több mebertől tudom, hogy nagyon akaratos, hisztis, veszekedős csaj. persze a facebook tele van a közös fotokkal , szelfikkel, a látszat az most is nagyon fontos. ez nagyon összeköti őket, a csaj is egy látszatember, a pasinak is fontos, hogy egy jo nővel lássák, meg hogy mindenki álompárnak tartsa őket.. kiváncsi vagyok azért, hogy mennyire lehet jo egy hisztis, csapkodos, üvöltözős nővel együtt élni. persze lehet, hogy a menő fotok és a szelfik fontosabbak..


ennyit tudok röviden a két "álompasimrol" elmondani..

nem savanyu a szőlő, csak ezeket tapasztaltam. tudom, az sem szép dolog, hogy a nőikkel méregetem magam össze, hisz nem ez adja egy ember értékét, csak hát elvették az önbecsülésem és a nőiségem és ezért foglalkoztat..


megjegyzem, ha én összejöttem volna bármelyikkel, sose szelfiztem volna, nem érdekel a látszat meg hogy mindenki álompárnak tartson, meg hogy mások orra alá dörgöljem, hogy nekem micsoda álompasim/álomnőm van...


az első pasival még mindig sok közös van bennünk, régen is nagyon sok volt, dehát én nem vagyok olyan menő meg dekorativ, mint a mostani... nem vagyok ronda, vagy ilyesmi, csak érted.. az nagyon bánt, hogy elhagytam magam mindkét pasi miatt és hogy pszichés alapon hiztam meg miattuk. rengeteget agyalok azon, hogy láttak igy.. :(

megjártam miattuk a poklot , nme egyszer...


és tudod, az volt a legszörnyűbb, hogy amikor pont talpra álltam volna, 5 év után, akkor jött a második , akinek felemelnie, megmentenie kellett volna és még egyszer beletaszitott a pokolba.. rengeteget szenvedtem , amikor megtudtam, hogy van kapcsolata, majdnem beledöglöttem.én, aki soha nem lennék senkinek a harmadik, senkinek a szeretője, egy ilyen helyzetbe kerültem..egy évig ugy aludtam el minden este, hogy azon agyaltam, biztos megint a nőjével szexel...


ez a két hapsi még sose tapasztalta meg, milyen az, amikor nem vállalják fel őket vagy amikor mással van, akit szeretnek.. kiváncsi vagyok, nekik is hoz-e az élet ekkora probatételeket..

2016. jan. 23. 12:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Te azért most boldognak érzed magad, vagy legalább kiegyensulyozottnak ? Fel tudtad dolgozni nagyjábol ?
2016. jan. 23. 12:19
 10/16 A kérdező kommentje:
nagyon fordulatos sztori volt alapbol is a gimis pasival, de az utolso vicc az volt, hogy 4,5 év mulva felhivott telefonon , de nem mert beleszolni ( valamiért éreztem, hogy csak ő lehet az, aki nem mer beleszolni, de utána megtudtam, hogy elkérte a számom egy volt osztálytársamtol és meg is nézettem a szolgáltatonál, kié a szám, az övé volt..) 4 és fél év után azt kapom, hogy még mindig érdeklem és a telefonba se mer beleszolni, most meg egy hisztibomba modellszerű csajjal van és szétszelfizik a facebook-ot...
2016. jan. 23. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!