Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE egy gyereknek?

Iphone SE egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra egy Iphone telefont,mivel eddig csak Samsungom volt,és annyira nem tetszik ez a rendszer.. Először az Iphone 6s-en gondolkoztam,de apukám szerint az kicsit drága,ezért mondtam akkor az SE-t(mivel lényegében a két teló ugyanaz). Szerintetek nem lenne túlzás nekem?Én nagyon szeretnék egy olyan telefont...12/L

2017. okt. 29. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem túlzás. Mi külföldön élünk és itt a 12 éves húgomnak Macbook is van, nemhogy iPhone. Osztálytársainak is. Mondjuk iskolában kérik is laptopot, mert kell órára. 100 év múlva Magyarországra is eljut a modern oktatás.
2017. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Az iPhone SE kényelmes, tenyérbe simuló darab. Az iPhone 6-nál korszerűbb, az iphone 6S már modernebb konstrukció.

A képernyő mérete kisebb mint a 6-osoké.

Ami meggondolandó: az Apple általában 4 generációra készít frissítést, és az SE lassan 3 éves modell(cirka).

Ha gondosan használod, 3-4 évig teló (esetleg akku cserét kér a végén), viszont előfordulhat, hogy később már nem lesz rá oprendszer frissítésed.

2017. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem túlzás. Az SE a legolcsóbb modern iPhone. Sok gyerek kap pl 100 ezres Samsungot vagy más márkájú telefont, akkor miért ne kaphatnál egy iPhone SE-t? Bátran ajánlom a [link] oldalt, itt lehet venni nagyon jó állapotban lévő használtat vagy akár bontatlant a bolti árnál jóval olcsóbban. A barátnőmnek itt vettünk egy bontatlan 32GB-os SE-t 75.000 Ft-ért, ráadásul kártyafüggetlen, tehát le sem tilthatja a szolgáltató (mert ugye sokan megveszik előfizetésre vagy részletre, aztán eladják valakinek, nem fizetik a részletet és letiltják.. ezért érdemes kártyafüggetlent venni) és van rá hivatalos Apple garancia is. Az iCenterben vagy iStyleban 120 ezer lett volna ugyanez. De ha nem akartok ilyen ismeretlen emberektől venni, akkor a Black Friday-en biztos le lesz akciózva valamelyik nagy webáruházban (Emag, Extreme Digital, stb.) vagy karácsony előtt.. :)
2017. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Bár apukám azt mondja az SE-nek elég rossz a kijelzője...
2017. okt. 29. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Az en SEmnek jo a kijelzoje
2017. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz a kijelzője. Ha mondjuk a 6S-hez hasonlítod akkor a színek ugyanolyanok rajta, csak méretben és felbontásban kisebb. Mondjuk ha a mostani Samsungod Super AMOLED kijelzős, akkor ahhoz képest egy picit rosszabb az iPhone.
2017. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy Samsung galaxy A3 2015öm van... Nem tudom milyen a kijelzője,de már egy 2-3 éves modell,szóval lehet hogy régebbi a kijelzője..
2017. okt. 29. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól meg tudod indokolni apukádnak, hogy miért szeretnéd, akkor nem túlzás. Ez, hogy nem tetszik a Samsungod rendszere, ez még nem elég jó indok szerintem. Ha valami hibája van, valami app nem fut rajta, túl nagy, vagy lassú, ezek nyomósabb indokok.
2017. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát,nekem az SE (6s)nek a kamerája tetszik nagyon,az egész elrendezése,az ujjlenyomatolvasás,és rengeteg tesztet olvastam meg láttam is hogy gyorsabb a Samsungoknál(persze a Samsungnál nem az S8 ra gondoltam,mert azèrt az tényleg drága telefon lenne nekem,de az ilyen középkategóriás pl A3 2017 szemben tényleg jobb az SE)
2017. okt. 30. 08:51
 10/11 anonim válasza:
100%

Az SE mikor kijött áprilisban én akkor nyáron vettem meg (akkorra gyűlt ki a pénz), azóta hibátlanul működik és egyszerűen imádom. Nagyon ajánlom bárkinek. Mérete is tökéletes, pl ha úgy hozza a szükség a suliban is nagyon gyorsan el lehet rejteni.. Mostmár lényegesen olcsóbb, mint amikor én vettem szóval pláne, hogy megéri. Ahhoz képest, hogy iPhone igen jól megbírkózott minden eséssel, épp csak pár karcolás van rajta, persze nem direkt ejtettem el, ráment az összes zsebpénzem, szóval így jobban vigyázok rá.

Én mindenképp ajánlom, ha esetleg túl drágának találják a szüleid, szállj be egy kevéssel te is, de mindenképp tárta ki mellette!! 16/L

2017. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!