Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge "kijelz...

Samsung Galaxy S7 Edge "kijelző üvegét" szeretném csak cserélni, LEHETSÉGES?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S7 edge telefonom csak az üveg tört be ú, alatta kijelző sértetlen, Youtube-on láttam, hogy külön cserélhető csak a felső borítás is. Ebay-en néztem több üveget is rá, de nem tudom melyiket vegyem. Azt amelyiken van egy valamilyen kis csatlakozó ahol az első kamera is helyezkedik, vagy azt ahol natúron van csak az üveg és csak rákell ragasztani.
2017. okt. 29. 22:21
 1/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem tudom te mit néztél, de nekem is ilyen telefonom volt és akkor elmondta maga a Samsung szerviz, hogy csak magát az üveget lehetetlen kijelző nélkül cserélni...
2017. okt. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
.....végül is utána néztem...van kijelző üveg csere, de ha megnézed maga a Samsung szerviz is csak egyben cseréli kijelzővel így valószínűleg, ha csak üveget cseréltetsz ott semmi garancia nincs rá hogy később maga a kijelző problémamentesen fog megfelelő ideig működni. Szerintem nem éri meg akármennyire is olcsó megoldás...
2017. okt. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet cserélni!

De olyan macerás hogy fölös is neki állni otthon...

Nézz szét hardverapro-n.

Van aki szakszerűen cseréli. Gondolom megvannak hozzá az eszközei rendesen.

2017. okt. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!