Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7 edge vs oneplus 5?

S7 edge vs oneplus 5?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni és miért?

2017. okt. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
S7 edge
2017. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Jobb muszaki adatok meg hardver
2017. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trevor. ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, mindkettő nagyon jó telefon. Itt össze tudod hasonlítani őket: [link]
2017. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Én az Oneplus-t venném. A Samsungot már mindenki lecserélte a rokonságban. Az igaz hogy azok kb 60-80 ezerbe kerültek , de nagyon silány gyengék voltak. Úgy hogy nálam nagyon nem nyerő. Persze akinek tetszik az vegye.
2017. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább Oneplus 5 a stabilabb szoftver és az erősebb hardver miatt.
2017. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oneplus!
2017. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az OP 5. Szinte stock, stabil rendszer.
2017. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brandon41 ***** válasza:

A Oneplus 5 sokkal gyorsabb, mint az s7 edge. A oneplus 3t leveri sebességben az s7-et, a oneplus 5 meg az s8-at egész szép fölényben( https://www.youtube.com/watch?v=LCsBbDgvktY ) ,akkor most képzeld el ,hogy mekkora sebességbeli fölénye lehet a oneplus 5-nek.

Több ram-ja van,aminek ki is jön az előnye a videóban, meg úgy általában is jobb ha egy kicsit több van. Közel alap android jó kamera, jó kijelző ( nem annyira szép mint az s7-nek vagy s8-nak,mert azoknak álomba illően jó a kijelzőjük) Én a oneplus 5-öt venném, de nem tudom hogy megvetted-e már valamelyiket, ha nem akkor szerintem érdemes lehet megvárni a oneplus 5t-t, ami 18:9-es kijelzővel jön, feltehetőleg ezért (is) nincsenek már készleten a oneplus 5-ök.

2017. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!