Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik az, hogy egy 2017-es...

Létezik az, hogy egy 2017-es okostelefonon nincs NFC, mégis telepíthető rá az Android Pay (amely aztán NFC híjján használhatatlan)?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy J3 Pro (2017) (13MP camera, Dual SIM, 16 Gb tárhely, 2GB ram, Android 7.0)
2017. okt. 31. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában belépő szintü telóknál nincs NFC.
2017. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Mért ne lehetne telepíteni?

A reklámból is csak az marad ki mindig, hogy NFC képes telefon is kell hozzá ....

2017. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Előtte J3-om 8GB-sem volt.

Ki hinné, hogy a Pro verzióból kimaradt, ami az elődjében volt?

És vannak Alpok, amiket a google play nem is tölt le azzal az üzenettel, hogy az ön készüléke nem kompatibilis ezzel az alkalmazással "your device is not compatible with this app".


De az Android pay egy szót nem szólt, még a bankkártyát is regisztráltam, aztán meg kerestem az NFC-t de hiába

2017. okt. 31. 07:38
 4/9 A kérdező kommentje:
És bizonyos leírások szerint a galaxy J3 Pro támogatja az NFC-t.
2017. okt. 31. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
androidon minden lehetséges csak semmi nem működik amikor kéne
2017. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"És bizonyos leírások szerint a galaxy J3 Pro támogatja az NFC-t."


Annyira, hogy a Samsung hivatalos oldala szerint is támogatja. Szerintem van benne benne NFC.

2017. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Hol azt olvasom, hogy van benne NFC, hol azt, hogy nincs.

Szerintem van ilyen és olyan verzió is.

2017. okt. 31. 14:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik azért telepíthető az Android Pay, mert az NFC hozzáadható NFC-tag használatával, a telefon pedig Bluetooth-kapcsolaton kommunikál az NFC-taggel
2017. okt. 31. 17:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Pluszn android pay használható alkalmazásokban, nemcsak contactless kártya helyett, ezekért lehet telepíteni
2017. nov. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!