Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes venni? Xiaomi Redmi Note 4 3GB/32GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefon Samsung A520 Galaxy A5 (2017) kártyafüggetlen okostelefon

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg nem fos a xiaomi. Én ajánlom.
2017. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó telefon. Ha egy árban van vedd azt amelyik jobban tetszik.
2017. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy árkategóriában van a kettő. A Xiaomi Mi A1-el érdemes inkább hasonlítani az már közelebb van árban a Samsunghoz.
2017. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, de a Xiaomi Redmi Note 4 fele annyiért uggyanazt tudja, mint az A5 2017. Ja nem, a Xiaominak sokkal jobb az üzemideje :D
2017. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt*
2017. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
4# csak akarod
2017. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a xiaomi telefonok másfél éve azt használom és imádom. Várd meg a redmi note 5-öt az lesz a legjobb vétel. Az "5A" verzió már kapható de az a gyengébb változat.
2017. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írták az Mi A1-et. Ha már ennyit rá szánsz, akkor érdemes lehet azt is megnézni. Alap droid van rajta, mindig és azonnal jönni fog hozzá a frissítés.

Én kifejezetten szeretem a MIUI-t így nálam ez nem mérvadó. Viszont biztos, hogy le lehet majd cserélni az A1-en is a rendszert MIUI-sra. :) Csak legfeljebb nem lesz a legfrissebb.

2017. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az A1 is nagyon jó telefon csak az aksi lehetne kicsit erősebb. Én is szeretem a Miui-t de gyári Rom-al sincs gond. Nem hiszem hogy érdemes mást ráoperálni. Mindenesetre a Xiaomi nagyon jó választás ár érték arányban szinte verhetetlen. Samsung nekem csalódás volt.
2017. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!