Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 6 vagy Samsung...

Xiaomi Mi 6 vagy Samsung Galaxy S7?

Figyelt kérdés

Nekem a Mi 6 jobban tetszik a jobb hardver miatt. Kamerája amennyit én használom az is megtenné.

De várom a tapasztalatokat olyanoktól, akik már huzamosabb ideje használják valamelyik telefont! Miuinak még a 6GB RAM mellett is rossz a RAM kezelése?

Honnan szabad megvenni az Mi6-ot, mert az EuStock nem árulja?

Az S7-et is szintén honnan érdemes?

Nem szeretnék sufniból venni semmit.

Választ köszi!



2017. nov. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

s7-et venném.


Mondjuk media markt-ból én is onnan vettem az s7 edge-t.

2017. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem S7 van. Tavaly szeptemberben vettem (tmobile-nál részletre). Semmi baja, én nagyon szeretem, nekem tökéletesen megfel.
2017. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm, de kedves 2. és 3. választ írónak mondom, hogy hagyja abba a spamelést!
2017. nov. 1. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Lényegében: a Samsungnak jobb a kamerája, bővíthető a memóriája, és vízálló, minden másban a Xiaomi jobb!

Vannak szép számmal normális, megbízható webshopok is, de így általános típusemlítés mellett nem részletezném, mivel függ attól is, hogy melyiket mekkora memóriával vennéd, és mennyi rá a maximális kereted. Na meg hogy milyen színben képzeled el sajátodnak, mert a legtöbb webshopban sajnos ma már nincs színválaszték, egyféle van náluk, azt csókolom, mindenhol más!

2017. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
64GB-os is bőven elég lenne, színben bármi lehet, csak valami extravagáns pink ne, mert fiú vagyok :D
2017. nov. 1. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Több, mint 3 éve használok xiaomit. Én csak azt veszek legközelebb is.

1.5x akkora rendszermemória. 6GB a 4GB-tal szemben. Ez egy meghatározó dolog, hogyha hosszabb távban gondolkodsz. De 2 éves viszonylatban is. Ami meg a ramkezelést illeti, arról a samsung sem híres.

Nekem kifejezetten tetszik a MIUI. Hosszú támogatottsága van.

Jó példa erre az Mi3, amire még most is jött sw frissítés, pedig az már egy 4 és fél éves készülék.

Mi6-ot én a hardverapro.hu-ról vennék. Ott vannak normális kereskedők, weboldalak is hirdetnek.

Az EuStocknak írhatsz egyébként, hogy hoznak-e. Érdemes megkérdezni.

2017. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
S7 ezek kozul. Xiaomi nem kap tamogatast. Ennyi arba lehetne vizallo meg normalis kameraja
2017. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Xiaomi nem kap tamogatast"


Na kérdező az ilyen kommentet felesleges komolyan venned, mert az ilyen tudatlan.


Ha számít a tartósság akkor xiaomi, de azt tudni kell hogy a kamera az sajnos még mindig nem az igazi. Középkategóriás készülékekhez képest persze jó, de a nagy telefonokkal szemben elvérzik. Nagyon jó a MI6, de az S7 még mindig nagyon jó, láthatod például hogy az iPhone 6s már sok mindenkinek sz@rakodik, annak meg semmi baja.

2017. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az Mi 6-ra már megjött a Global rom, amiből kivették a kínai alkalmazásokat? Már van magyar nyelv is benne?
2017. nov. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!