Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Iphone...

Melyiket válasszam? Iphone vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Telefonváltás előtt vagyok,de nagyon nem tudom melyik legyen. Ez a két lehetőség van:Iphone 6s vagy Samsung Galaxy A5 2017. Melyiket vegyem?Sokan mondták,hogy az Iphone jó,nem lassul be a Samsunggal ellentétben... De olyat is olvastam hogy az Apple direkt lelassítja a régebbi termékeket hogy az újakat vegyék.. Nagyon el vagyok tévedve és nem tudom melyik legyen!Kérlek segítsetek..:( Ha lehet írjatok érveket is!:)

2017. nov. 2. 20:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,és azt kifelejtettem hogy legalább 3-4-5 évig kellene... Nem szeretnék évente telót cserélni azért,mert belassult:/
2017. nov. 2. 20:47
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Még ha lassítja is direkt a régieket - amit én nem vettem észre a saját telómon -, akkoris miből gondolod, hogy a többi nagy gyártó nem ? Főleg a Samsung nem arról híres, hogy évekig támogat egy készüléket.
2017. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha 4-5 évig kell, akkor egyértelműen iPhone. A Samsung 3 éves támogatásban gondolkodik.
2017. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
57%

a Direkt belassítja az hülyeség,

nekem pl Iphone SE- van és ha elavulna vagy bármi baja lenne, valószínűleg vennék még egy SE-t, mert ez jobban tetszik mint az újabbak.

1 év csere garancia és az egyik legjobb telefon amit valaha fogtam,

Samsungal belehet fürödni, frissítés 2 év után már nincs, garancia sem olyan jó, és az android igencsak belassul, nem tudni miért, még újratelepítés után is lassú maradt nálam,

Mindenképp IOS-t ajánlom,

Nem tökéletes, vannak hibái, de ami ezen nem fog tetszeni az a samsungodon 10x rosszabb lesz :)

2017. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

IPHONE 6S-t vedd az nagyon jooo.. ja nem az 💩. Samsung Galaxy Y is jobb az iPhone 7nel :)


Ui: johetnek az iFanok lepontozni en mar 21rop 13.helyezett lettem a toplistan 1nap alatt valszeg :))))) gyujtom a lepontozast es elso leszek meglatjatok majdd okosak vagytok mind xdd es a top 10be nem juttok be de sohaaaa na gg megy az esti mese le ne maradjatok rola ☆.☆

2017. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Én mindenképp 6s-t vennék, hosszú távra sokkal jobban lehet vele tervezni mint az A5-el, megbízhatóbb sokkal. Nemrég voltak mérések ezzel kapcsolatban, hogy tényleg belassítja-e az apple direkt a telefonjait, vagy csak szóbeszéd az egész, arra jutottak, hogy nincs szó ilyesmiről, teszteken ugyanúgy muzsikál a régi telefon az új szoftverrel, mint az új telefon, bár az tény, hogy van aki akkuidőben tapasztal eltérést, 6s-nél nem tapasztaltam ilyet, pedig használtam ios 10-el és 11-el is


TopDávidnak: Nem tudom mi bajod az iPhone-val dávid (direkt kicsivel), biztos irigy vagy, mert nem kaphatod meg, egy galaxy y soha az életben nem fog odaverni egy iPhone 7-et, ezt garantálom neked, nem is vitatkozni jöttem veled, csak kíváncsi vagyok, hogy miért szólod le az iPhone-t azon kívül hogy te a samsungot szereted jobban, és volt egyszer egy jó vételed egy SGS5-el. Tényleg csak kíváncsiságból, van valami nyomós okod is az utálatra, vagy csak úgy elvből gyűlölöd?

2017. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél Iphone 6S-t, mert a Samsungok véleményem szerint meg sem közelítik az Iphone-okat minőségben stb.
2017. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne a lassulás miatt aggódj, hanem azt vizsgáld meg, hogy számodra az iOS vagy az Android az előnyösebb. A 6S magasabb kategóriájú, drágább is, de az A5-nek is vannak előnyei, csak kérdés hogy te ezeket kihasználnád-e. Pl. vízállóság, nagyobb kijelző, dual SIM lehetőség, bővíthetőség, gyors töltés.
2017. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem az iPhone-t vedd meg. Most, hogy kijött az iPhone X és a többi(8, 8 plus), így a 6s is olcsóbb. Ráadásul 4-5 évre nem a Samsung a megfelelő szerintem. Nekem iPhone 6-osom van egy éve, és még ugyanúgy működik. Azzal is számolj, hogy 6s-re még kb. 2 új operációs rencer lesz elérhető. Valamint, ha van lehetőséged kipróbálni az Android illetve az IOS rendszereket, élj vele. Sokban különbözik a két rendszer, és attól is függjön a választásod, hogy melyik tetszik jobban. A kameráról: Van egy barátom, akinek Samsung telefonja van, és ugyan ott, ugyan akkor csináltunk egy fotót: a Samsungé: szép színek, kevesebb pixel Az iPhone: sok pixel, halványabb színek. Ez alapján is dönts, ha sokat fényképezel. Azt hírtelen nem tudom, hogy a Samsungon van-e ujjlenyomatolvasó, de az iPhoneon van. Az utóbbi szintén rendelkezik 3D touch funkcióval, Live fotókkal, illetve sok mással. De mondom, amelyik jobban tetszik. Sokban különbözik a két rendszer, és a két telefon is.
2017. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a Samsung telefon amit kinéztem magamnak az csepp-és vízálló,porálló....Ujjlenyomatolvasó van benne.
2017. nov. 3. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!