Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most vennék egy Samsung...

Ha most vennék egy Samsung galaxy s8-at, akkor 3 hóna után milyen mértékben lassulna be?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy az androidos készülékek egy idő után belassulnak.Az S8-nál milyen mértékben történne 3 hónap után?

2017. nov. 2. 22:39
1 2 3
 11/21 Alex Fly ***** válasza:

Az ilyen "szakértőket" messziről kerüld...

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy lassuljon. Persze ha valaki akarjab azt a rendszer nem akadályozza meg abban, hogy elérje ezt. Mondjuk ahhoz, hogy használhatatlanságig belassuljon, nem elég az alapértelmezett felhasználói hozzáférés -de bárki bármikor szerezhet root jogosultságot, ha ilyen tervei vannak...

2017. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy használhatatlanságig ,hanem ,hogy érzékelhetően belassuljon..
2017. nov. 3. 13:13
 13/21 anonim ***** válasza:

Látom, hiába ír akárki akármit, te akkor sem hiszed el, hogy nem lassul be.

2 éve van S6-om, és ugyanolyan gyors, mint újan. Most tervezek S8-at venni, az egyetlen oka pedig az, hogy édesanyámnak megtetszett a mostani.

A belassulás viszont létező jelenség, előtte S3-mam volt, és az 3 év után meghalt, használhatatlan lett. Egy S6 szintű telefonban viszont már erősebb a hardver annál, hogy csak úgy belassuljon ok nélkül.

2017. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
S8+ van több mint egy éve nemhogy lassabb de a frissítéseknek köszönhetően még gyorsabb lett
2018. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Másfél éves, az S8-hoz képest hardveresen gyengébb, ráadásul root-olt kínai telefonom van és nyoma sincs semmilyen lassulásnak. Szóval, ha egy S8 belassulna 3 hónap után, az érdekes lenne... De ha már Samsung, van egy A5 2017 a családban, 1 éves elmúlt nemrég és az se lassult be, pedig az is gyengébb az S8-nál.
2018. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A root nem lassít. Jól hasznnálva inkább gyorsíthat. (Nem az előző válaszoló vagyok, csak a válaszára reagáltam.)
2018. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én csak a 11-es hozzászóló miatt tettem hozzá, hogy root-olt a telóm, de valószínűleg félreértettem, amit írt, úgyhogy elnézést!
2018. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Alex Fly ***** válasza:
@17: azt írtam, hogy ha valaki rootjogokkal nekiesik a rendszernek, akkor sikeresen belassíthatja a használhatatlanságig is a készüléket. Rendszergazdaként semmi nem akadályozza meg, hogy szétbarmolja a rendszert...
2018. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ti milyen mobiltelefon készülékeket hasznaltok?
2018. dec. 16. 20:02
 20/21 anonim ***** válasza:
1. Ok, értem és igazad is van! Félreértettem, elnézést!
2018. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!