Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen sok pénzt egy telefonért...

Ilyen sok pénzt egy telefonért, megérte?

Figyelt kérdés

egy közzép, felső kategóriás telefont szerettem volna ami stabil gyors, és kiemelkedő fényképeket készit..

és 2-3 évig meg állja a helyét, 140 ezer forintért rendeltem egy új huawei P10 est, visszont vissza nem küldhetem ha nem tetszik. sok videót láttam róla neten,

eddig mindig samsungot használtam, iphone-t kicsit nagyon drágálom, még ezt is, mert soha nem adtam ki ennyi pénzt telefonra

kicsit nehezen spóroltam össze, szerintetek rosz vétel volt? mi a vélemlnyetek ha használtok huawei telefont? illetve felső kategóriást?

megállja a helyét egy samsung s7 vagy iphone 7 -el szemben?


2017. nov. 3. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvetted , akkor mit sopánkodsz, vagy birja vagy nem.
2017. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Hát pont a P10 az amit megint elcseszett a Huawei...inkább Mate 9et vettél volna, vagy többet rászánva egy Mate 10 Pro-t...sok a baj a P10-el
2017. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó az egyébként.
2017. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan telefon amiért 30 ezernél többet adnák.
2017. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem értem! Ha nehezedre esik ennyi pénzt kiadni akkor miért nem veszel 50ezer forintos kategóriában? Xiaomi-k az általad leírt feltételeknek tökéletesen megfelelnek és már 40 ezer forintért is van.


De ha villogni szeretnél akkor vegyél 150ért... (tök felesleges)

2017. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csak annyit még, hogy egy 150ezer forintos telefon fényképe érdemben csak felbontásban és így Zoomolásban lesz jobb mint egy 50ezer forintosé.


Ahhoz hogy egyebeket is tudjon már 100x nagyobb optika kell.

2017. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Azért sokan keverik a szezont a fazonnal, de mondjuk azt nézve nem csoda hányan képesek clone készüléket is úgy megvenni azt hiszik eredeti...azért ezt az "olcsó drága " telefon dolgot néhányan kis utánajárással bizonyos határig tisztába rakhatnák magukban :)
2017. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megvetted a telefont, szerintem jó az.


De ha ennyire nem vagy biztos abban akkor kiírhattál volna egy kérdést ide gyk-ra.


Mert akkor azt írtam volna hogy jobb lenne egy Samsung S7 vagy s8.


De használd azt, úgyis fél év múlva veszel újat.

2017. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb fogod és kiírod a kérdést gyk-ra és annyi.
2017. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb kiirja ide a kérdést , azzal se lesz előrébb.
2017. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!