Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen sok pénzt egy telefonért...

Ilyen sok pénzt egy telefonért, megérte?

Figyelt kérdés

egy közzép, felső kategóriás telefont szerettem volna ami stabil gyors, és kiemelkedő fényképeket készit..

és 2-3 évig meg állja a helyét, 140 ezer forintért rendeltem egy új huawei P10 est, visszont vissza nem küldhetem ha nem tetszik. sok videót láttam róla neten,

eddig mindig samsungot használtam, iphone-t kicsit nagyon drágálom, még ezt is, mert soha nem adtam ki ennyi pénzt telefonra

kicsit nehezen spóroltam össze, szerintetek rosz vétel volt? mi a vélemlnyetek ha használtok huawei telefont? illetve felső kategóriást?

megállja a helyét egy samsung s7 vagy iphone 7 -el szemben?


2017. nov. 3. 07:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

de pont az a kérdés.


ha itt kérdezi meg hogy jó e és már nem tudja változtatni, akkor ide kellett volna kiírni előtte a kérdést.


Egyébként teljesen jó a huawei.


Szerintem aki ilyen telefonokat vesz az úgyis fél év múlva veszi a következőt.


max 1 év.

2017. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennyiért bármely telefon sok...sokk...
2017. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jo választás volt, ennyit megér feltéve ha gyári garis
2017. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Joo telefon a p10! Hosszú távra akarsz telót ezért nem adsz középkategoorias teloora ami teljesen normális. Én átérzem a helyzeted mert nyár elején ugyan iigy voltam. Joo telefon a lehető legjobb áron:p10. Az előlapi kamerája szuper az uujlenyomaterzekeloo joo helyen. Végre szép sziinek bár a gyári menü szerintem szörnyű, de könnyedén megváltoztatható. Na igen és akkor a kezembe akadt az S8 és egy valag pénz kiadtam... Megérte??? Nem... de tökéletes a teló pont uugy mint a p10! Biztos nem fogsz csalódni benne!
2017. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Egyetértek.

A Huawei amúgy egyre jobb manapság, én S8-at fogok venni a közeljövőben, de fontolgattam a P10-et is.


Ennyi pénzért viszont tök jó telefon a P10. Aki meg sokallja, az vegyen Nokia 3310-et. Nem ártana figyelembe venni, hogy ez nem egy telefon, hanem egy 3-4 éves laptop teljesítményével felérő mobil eszköz, ami meglepő módon nem csak telefonálásra való.

2017. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
egesz jo kis telefon 1 napja hasznalom :D antutu benchmarkon 120-140k kozott mozog, az ujjlenyomat olvaso vilagbajnok gyors mintha ossze olvadt volna az iphone 7 es a samsung s7 :D tetszik, a kameratol nem estem háttast, de gondolom van valami manualis beallitas amibol sokkal jobb mint atlagos kepeket lehet kihozni csak meg nem tapasztaltam ki :)
2017. nov. 4. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!