Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont ajánlotok?

Ti milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt álok és nem tudom, melyik éri meg. Olyat keresek aminek viszonylag nagy képernyője van. Oké, nem tablet méretűt akarok de legyen kb akkora mint egy iphone 7 Plus. Eddig minden telefonommal az volt a baj, hogy túl kicsivolt. A márkája is ismert legyen és minőségi. Meg persze szép is legyen! Nem Iphonera gondolok. Azon kívűl tudtok ajánlani valamit? Ja és ha lehet ne legyen több százezer forint sem!

Előre is köszönöm!:)



2017. nov. 6. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Most mégis mennyid van rá?


Vegyél egy Samsung A5-öst, az 32 Gb-os és full hd, nagy kijelző.

2017. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Vagy vegyél egy Samsung S7-et.
2017. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is okostelót keresek ami nem Androidos, iosos, windows phoneos. Van valami új kiadás ebben az évben? Most újítattam fel a Symbianos Nokiám, sosem cserélném le, de azért egy második telónak jó lenne valami.
2017. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen! Nekem is jó lenne olyan ami ebben az évben jött ki vagy maximum 2016 végén. Köszönöm a Samsungos válaszokat!:)
2017. nov. 6. 21:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát 100ezer alatt szeretnék. Maximum 95 ezer. Vagy inkább 75-80 ezer.
2017. nov. 6. 21:26
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen a Samsung galaxy S7 nagyon tetszik! Főleg Rose Goldba😍😍

Csak az túl drága :(

2017. nov. 6. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi Max 2.
2017. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Fejezzétek már be a kínai sz.rok ajánlgatását. Nem hiába olcsób a Xiaomi sem :

[link]

Ha nem lennének olyan igénytelen, csóró, olcsó János népek mint pl. a magyar, indiai, akkor nem lenne piaca sem az ilyennek.

2017. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 5A.

Van arany színben is. Minőségi telefon. A telenornál is lehet kapni a Note 4 verziót csak ott elég drága. Ugyanannyiért Note 5-öt kapsz máshol.

5.5"-os kijelző elég nagy lesz? :)

2017. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 remélem neked nem valami olcsó szar kocsid van, mint Audi és társai, minimum egy fullra tuningolt Nissan GTR.

Ha nem lennénk ilyen csóró népek akkor rendes kocsik lennének.

2017. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!