Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok képben, hogy milyen telefonok vannak. Mindig Nokiám/Lumiám volt. Az összes telefonon az volt eddig, az elmúlt kb. 15 évben használtam jópárat. Elégedett is voltam nagyon.

Viszont amióta okostelefonok vannak és egyre több mindent lehet velük csinálni, már annyira nem jó. Maga a telefon nekem nagyon jó, a menü meg minden, viszont az a baj, hogy a MS nem fejleszt, és nem is fog.

Viszont más telefonokat egyáltalán nem ismerek. Nézegettem ismerősökét, de mind olyan összevisszának tűnt, nem tetszettek. Olyan bonyolult volt rajtuk megtalálni mindent, legalábbis a Nokia totál egyszerű, áttekinthető menüjéhez képest.

Semmi különöset nem szeretnék vele csinálni, nem nézek rajta filmet, nem készítek videókat. Ami fontos a telefon, sms-en kívül, az az e-mailezét, ez kell a munkámhoz is, a net, egyszerűen lehessen vele fotózni, és viszonylag szép képeket készítsen, vibert, fb-ot, messengert használok rendszeresen. Nem tudom, hogy más telefonokon is van Office??? Vagy azokon hogyan lehet pl. egy excel fájlt megnézni vagy szerkeszteni???

Legutóbbi telefonom 70 ezer körül volt, ennél nagyobb értékűt, most sem szeretnék venni.


2017. aug. 31. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

P9 lite 2017 61ezer ft.

Ennél jobbat szerintem nem találnál ;)

2017. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Lehet találni, csak szét kell nézni. Sőt olcsóbban is.


[link]

2017. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Xiaomi Redmi Note 4/4X, olcsóbb is és jó. Android, van Office is (jobban támogatja az MS az Androidot mint a saját mobil platformját) - de számtalan jó egyéb kliens is van, pl BlueMail.

Szerintem ez neked elég lenne és 50 alatt kijössz.

2017. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Olcsobb de jóval rosszabb, nem tartós teló az a xaomi. Huawei p9 lite 2017 sokkal jobb választás.
2017. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

#4.Jobb üzemidő(elég ritka manapság),valamivel erősebb SoC, és van 4GB RAM-s változat is.

Talán az anyaghasználatban jobb a P9 Lite, de a Redmi Note 3 se esik szét.

Nem éri meg a felárat.

2017. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na, ettől féltem :D Tényleg nagyon nem vagyok képben.

Erről a Xaomiról még nem is hallottam. Ez üzletben vásárolható? Mert olyan neten rendelhető ismeretlen valaminek tűnik. A Huawei neve ismerős, de még nem láttam senkinél sem a közvetlen közelemben, így azt sem tudom, hogy pontosan milyen.

Egyáltalán hogyan induljak neki? Először döntsem el, hogy Android vagy iOS legyen? iOS csak az iPhone ugye??

iPhone-ról sok rosszat hallottam, hogy sok minden nem működik rendesen, nehéz használni.

Androidos telefonokban mi számít jónak? Nem kell, hogy divatos, drága, menő legyen. Hanem jól használható.

2017. aug. 31. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi-t kapsz a Tesco-ban, a Mediamarkt-ban, az Euronics-ban vagy olcsóbban az EUstock-tól.

70K-ért akarsz telefont, ennyiért meg nem nagyon kapsz iPhone-t, szóval csak az Android maradt.

2017. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem a P9-et. Jónak néz ki.

Közben láttam, hogy van már Nokia is Androiddal :S Bár nem tudom, ez mennyire lesz hosszú távú együttműködés. És ránézésre elég csúnyácska.

Most kérdezek egy hülyeséget :D Minden Adroidos telefonnak ugyanolyan a menüje? Vagy ez változik gyártónkként, típusonként??

2017. aug. 31. 13:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Nézegetem a telefonokat, LG és Samsung a legtöbb. Ezek a legjobbak? Legnépszerűbbek? Legjobban használhatók?


Telefonos üzletben szeretnék venni, mert meglévő előfizetéshez lesz és így járnak hozzá kedvezmények.

2017. aug. 31. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek az új Nokia nem nagy eresztés..Samsungot, Sonyt, LG-t felejtsd el ebben az árkategóriában, nagyon csúnyán ráfáznál. Nem mindig az a márka a legjobb, amit a legtöbben nyomogatnak, lehet, hogy 2 hetente szervizeltetik, csak ugye a nép nem nagyon nyitott az újdonságokra, ezért veszik a rohadtul túlárazott ismert márkájú telefonokat. Ilyen árkategóriában a Xiaomi, illetve talán a Huawei a legjobbak. És mivel Európában még nem elég ismert márkák, az árcédula is kedvesebb. A kínaiaktól azt kapod, amiért tényleg fizetsz :)
2017. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!