Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HSPA és HSPA+ elemzés, leírás?

HSPA és HSPA+ elemzés, leírás?

Figyelt kérdés
Nem találok normális leírást a HSPA sem pedig a HSPA+-ról magyarul. Könyv is szóba jöhet, de a lényeg, hogy ne a 3G (UMTS, CDMA) legyen leírva, hanem a 3.5G, azaz a HSPA és a HSPA+
2017. nov. 6. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos magyarul nem fogsz ilyesmit találni.
2017. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: angolul is jó. Csak legyen részletes.


#2: valahogyan rájöttem, hogy a Google a barátom. Ha ilyen típusú, mélységű témáról van szó sejthető, hogy a kérdező jártas az informatika területén, legalább alapszinten.

2017. nov. 6. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem, mért nem találtál magyar leírást? Hiszen több is van, ráadásul akad technikai mélységekig terjedő is...
2017. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőt milyen szempontból érdeklik a leírások?


Mondok egy példát: az érdekli, hogy az operátoroknak hány százalékben és milyen lefedettségben van HSPA lefedettségük és mik a távolabbi terveik? ( Ebben nem tudok segíteni).


Vagy arra kíváncsi, hogy épül fel egy 3G cella ami HSPA képes?


Az előző válaszoló szálljon már magába és ne ossza az észt olyasmiről amiről gőze sincs...Én se megyek a programozás rovatba észt osztani, mert alapszintű programozási ismereteim vannak. Ez kérdés tipikusan nem a "google a te barátod" kategória.

2017. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: utóbbi érdekelne főképpen. Írtam privátot.
2017. nov. 7. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj a google drivehoz írási jogot és feltöltö pár doksit. Picit régiek de talán sikerül néhány kérdésedre választ adniuk.
2017. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van a doksi. Jelszóval védett cucc. A jelszó a te itteni felhasználó neved, kisbetűvel, szóköz nélkül.

2017. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!