Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem mukodik a snapchatem. SOS?

Nem mukodik a snapchatem. SOS?

Figyelt kérdés
35 streakem van. es nem tudok belepni! de nem csak nalam van ez igy. a legjobb baratnom nem kuldott a tuzeinek snapet, es megkert engem. en kijelentkeztem, de nem tudtam belepni az ovebe es utana az enyembe se! es aztan a baratnom megkerte az unokatesojat, hogy lepjen be az ovebe, kijelentkezett es se az ovebe se a baratnomebe nem tudott. aztan en is megkertem valakit, es most neki is ez van.

2017. nov. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
jézusom, most mi lesz? remélem azért nem fogjátok egymás ereit felvágni csoportosan, mert nem jó a sznepcset? ha már így alakult, menjetek a friss levegőre, hidd el jót fog tenni.
2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos azota mar felvagtam az erem,, megoltem par embert es felakasztottam magam:(
2017. nov. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!