Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri androidról iosra...

Megéri androidról iosra váltani? Többi lent.

Figyelt kérdés

A telefont szinte, csak olyan dolgokra használnám, mint a többi tini gyerek ( instagram, skype, tumblr,ask.fm, facebook, messenger, snap,stb...) nekem a kamera is nagyon fontos.

és nem tudok dönteni, mert eddig androidos telefonjaim voltak, de szeretném kipróbálni az iost,

Szerintetek alkalmas lenne ezekre a dolgokra a iphone 6s, vagy 7/7plus ? a meret miatt nekem iphone 5s/se nem kell, mert elég nagy kezem van.

segítsetek.



2017. nov. 5. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Végülis ja.


Vegyél akkor egy iphone 7-et.


Én nekem elég sok ios-es volt, most android-osokat vettem.

2017. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog amiben az iOS jobb, az az, ha iOS-re fejlesztesz appokat, akkor tudod rajta tesztelni. Minden masra az Android jobb.
2017. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 loneredwolf ***** válasza:
Hát mien kérdés ez?? :D Hát persze hogy megéri. Olyan érzés lessz mint egy megváltás
2017. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!