Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan az...

Miért merül ilyen gyorsan az iphone-m?

Figyelt kérdés
Na tehát, az a gond hogy most vettem az új telefont kb 3-4hete, de nem nagyon használtam és nem nagyon sok alkalmazást tettem rá hogy ne tegye tönkre az aksit, de most észre vettem hogy nagyon gyorsan merül pár napja és nem tudom mitől lehet.. mondjuk ha nem eredeti Apple töltővel töltőm akkor az miatt is lehetne? Elég drága töltő csak nem tudom hogy eredeti és az miatt?
2017. nov. 7. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a töltő miatt merül gyorsan. Pontosan milyen telefon, és mit értesz az alatt, hogy gyorsan merül?
2017. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Captain Logic ***** válasza:
Miért nem az eredeti töltőt használod? Amúgy milyen telefon, és melyik iOS van rajta?
2017. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha iOS 11-et használsz, akkor az miatt merülhet gyorsan
2017. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsabban merül frissítés óta, sőt csomó hiba van azóta. Akad szaggat stb
2017. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

iPhone 6s. Alig csinálok vele valamit és nagyon merül, telefonálók és a 100%ról 40perc alatt 0ra megy... meg tőltőn is van hogy le merülök.

Nincs eredeti tőltőm hozzá mert az nem töltötte a telefonomat.

Még a 10.3.1. Frissítés van rajta. Nem értem:( mit tudnék vele csinálni hogy ne merüljön ennyire?

2017. nov. 13. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha garanciális, akkor vidd vissza a szolgáltatóhoz (vagy ahonnan vetted)
2017. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!