Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi bekapcsolás után azonnal...

Wifi bekapcsolás után azonnal lemerül a telefonom 100%-ról 0%-ra. Miért? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Fel van töltve teljesen, de ahogy bekapcsolom a wifit vagy a mobilnetet, azonnal lemerül, ki is kapcsol. Ha bekapcsolom, újra kikapcsol, közben látom, hogy 1% az akksi. Ha mindez töltőre dugva történik, akkor minden oké. Samsung Galaxy S III mini-rőlvan szó. Imádom, nem akarom lecserélni, de már pár éves és eddig semmi baja nem volt.

2017. nov. 7. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, én a helyedben rögtön az akkumulátor gyenge állapotára kezdenék gyanakodni, és nem valami csodálatos dologra. Hogy mit tudsz tenni? Elviszed a szervizbe a telódat, és akkut cseréltetsz benne, vagy kicseréled magad.
2017. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarod lecserélni , akkor használd igy.

Minden igy jár, eddig nem volt semmi baja.

2017. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem vidd el szervízbe vagy vegyél bele egy új aksit
2017. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Kétezer körül kapsz egy gyári akksit.
2017. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondoltam, hogy nem valami csodálatos dolog, a kulcsszavak között ezért is jelöltem meg, h "akksi hiba". Reméltem van valami újratelepítjük-megmókoljuk-vírus dolog. De akkor új akksi, köszönöm.
2017. nov. 7. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért kellett mindenkit lepontozni?Igazán kicsinyes dolog.
2017. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Ha alapesetben működik és csak a wifi bekapcsolásakor csinálja eztb akkor az nem igazán akkubetegségre utal. Inkább a zárlat tünete...

De a szervizben többet tudnak mondani...

2017. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, alapesetben minden rendben, csak a nettel van baja. Köszönöm az utolsónak. Többieket én nem pontoztam le, de ha már így említed :D Neeem, nem pontozlak le attól, hogy nem tudod a választ vagy nem értesz hozzá. Én csak zöld kezet adok: annak, aki értelmes választ ad.
2017. nov. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!