Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J szériát...

Samsung Galaxy J szériát tényleg nem érdemes venni ha 2-3 évre szeretnék telefont?

Figyelt kérdés

Valakinek vannak tapasztalatai ilyen telefonokkal kapcsolatban (pozitív-negatív)?

A3, A5 tetszene még, de azokat már drágának tartom. Androidos telefont akarok venni, de kínai telefont nem szeretnék, nem nagyon bízom benne, és eddig is samsungom volt, eléggé megszoktam.


2017. nov. 7. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Egy évre sem.

Nem értem mi bajod a kínai telefonokkal, sokkal jobbak mint a Samuk 90%a

2017. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg nem tudom mi a baj a kínai telefonnal, teljesen jó az.


Ja az apple-t is kínában szerelik össze, nem lehet megkerülni őket sajna.


A szériás Samsung nagyon jó, de a J széria nem annyira.


Annál jobb szerintem egy Xiaomi 4x pl., én most vettem egyet, teljesen jó telefon, 32 GB rom, 3 GB ram, gyors, stabil, premium kijelző és anyaghasználat, stb.

2017. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy Xiaomi 4x-et, nem bánod meg, jó kis telefon.
2017. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Jogos, hogy nem bízol a kínai telefonokban. Eddig egyedül a Huawei márkáról nem derült ki disznóság. Utoljára a OnePlus bukott le. Nem jóindulatból adja ez a gusztustalan nép olcsóbban a sz.rj.it.

A Samsung J valóban nem a legjobb, főleg nem több évre. Mondanám, hogy Motorola vagy Nokia, de ezek a sáskák már oda is beették magukat. Egyedül a Sony és Samsung maradt normális, ha nem akarsz iPhone SE telefont venni.

2017. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Néztem és tényleg arról írták a legjobbakat ilyen árkategóriában, de sajnos kicsit megijesztettek azzal hogy kémkedik a vásárlók után, több cikket is találtam erről :/ Persze nem mondom hogy biztosan így van, de kisit megijesztett azért
2017. nov. 7. 18:31
 6/11 A kérdező kommentje:

Iphone SE-t is néztem, de aztán arra jutottam hogy az is drága, meg android után nehéz lenne megszokni. Csak Samsungból meg elég drága ami jobb lenne..

Lehet hogy esetleg jövőre lesz valami jó de olcsóbb telefonjuk?

2017. nov. 7. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

A Xiaomi pedig ennyit ér :


[link]

Egyébként a szintén kínai UC Browser és ES File Manager sem megbízható.

2017. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Persze, kémkedik, hogyne :D

Oké, tegyük fel kémkedik. És? Mit talál a telefonodon? Miniszterelnök vagy, esetleg pedofil?

2017. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát pl fotóimhoz, beszélegtéseimhez nem szeretném ha bárki hozzáférne, nincs benne semmi olyan de akkor sem.

Amúgy is gyanús ha egy árkategórián belül a legjobb telefon a legolcsóbb..

2017. nov. 7. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
9 nem a Xiaomi olcsó, hanem a Samsung drága.
2017. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!