Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg lehet 0 forintal...

Tényleg lehet 0 forintal előfizetéssel telefont kihozni?

Figyelt kérdés

A telekom oldalán egy bizonyos csomagnál azt írja, hogy vásárlásnál fizetendő összeg 0 ft. De két előfizetést vettem már és mindig lekeett tennem egy x összeget ( az egyiknél 15e, másiknál 25e volt)

Tehát lehetséges, hogy nem kéne fizetnem előleget?

Van egy honor 8 előfizetésem az már lassan le fog járni, attól mert nekem van egy előfizetésem attól egy másik előfizetést csinálhatok a sajá nevemre?


2017. nov. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ a mobilelőleg, hogy volt-e esetleg késve fizetett számlád. ha nem, akkor elvileg nem kellene kérniük, bár valaki azt mondta, hogy a legutóbbi ÁSZF-ben már az van, hogy a meglévő ügyfelektől is kérhető, csak jóval kevesebb, mint új előfizetőknek.


nekem 0 Ft volt.


most egyébként is van egy rendszerhiba, ami miatt random többszázezres mobilelőleget ír ki akár platina kártyás ügyfeleknek is...

2017. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a választ!

És azt honnan tudhatom, hogy körübelül mennyi az a bizonyos előleg?

Azt sem értem, hogy miért írják a 0 Ft-ot, hogy ha előleget kérnek.:)

2017. nov. 8. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De olvasd el gondosan a telekom hirdetését, nehogy más úton meg csalódjál. Mert azért elég sok feltételt szabnak...
2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem többször is vertek át szolgáltatók amig rájöttem hogy

1. 0Ft-ért valami xar telefont adnak ami 6 hónap múlva használhatatlan

2. vagy akkora a bérlet hogy 3-szor kifizeted a telefont

3. a telójuk hálozatfüggő, eladni is nehéz utólag

Azóta független telót vettem, a legjobbat, és olcsó bérletet.

2017. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!