Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes elcserélni...

Szerintetek érdemes elcserélni a telefonomat? Lehet belőle bajom ha cserelék?

Figyelt kérdés
facebookon csoportban szeretném elcserélni windows phone telómat androidosra, még kb 2 honap garancia van a telomon, tudom nem sok esely van rá de ha valaki megis cserelne akkor mire kell figyelni ha az ember cserel valakivel?? papirokat is odaszoktak adni egymasnak az emberek, hogy ki mikor hol vette a telot, ugye??

2017. nov. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha még garis, akkor a garipapírt illik adni.

Amúgy meg arra figyel, hogy a saját dolgaid kitöröld a telefonból.

2017. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
épeszű ember úgysem fog windows phone-os telefont magára szabadítani így, hogy gyakorlatilag lassan csak telefonálásra meg netezésre lehet használni...szóval szerintem nálad marad. ha mégis valaki cserélné, akkor kapsz valami lelakott, akksihibás hulladékot, amit pár perc nézegetés alatt nem fogsz kideríteni, csak 1-2 nap használat után, és akkor örülhetsz, hogy elcseréltél egy szar telefont egy másik szarra.
2017. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat azert ez igy nem igaz hogy csak netezesre meg telefonalasra lehet hasznalni, nekem jelenleg 7 jatek van rajta igaz sir is a telo hogy keves a tarhely de elbirja plusz meg alkalmazasok is vannak, de reszben igazad van ez igy hulyeseg inkabb nem cserelek, jo lesz ez a telo majd tartaleknak jateknak, de muszaj lenne átállni androidra az megiscsak jobb meg kineznek mar ezzel a teloval mindenhonnan, ha ti most vennetek androidos telot akkor melyiket vennetek aminek az ára is elfogadhato?? Köszi.
2017. nov. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!