Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3, Huawei p9 lite vagy...

Nokia 3, Huawei p9 lite vagy iphone se? Ha valamelyik ezek közül van valakinek, mondanátok róla véleményt.

Figyelt kérdés
Windows phone után (én nagyon szerettem) tartok az androidtól a belassulás,tárhely gyors telítődés miatt.
2017. nov. 9. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Hosszabb távra egyértelműen az iPhone Se. A Nokia 3 helyett a 8 lett igazán jó, Huawei meg nem sok kapja már meg a 8-as Androidot sem nemhogy azt, ami majd utána jön.
2017. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
iPhone SE: csak ajánlani tudom legjobb minden téren,nem fagy le,ujjlenyomat olvasó is van benne,nagyon jó képeket lehet vele készíteni. Tényleg nagyon rendben van!
2017. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺
2017. nov. 9. 23:07
 4/5 anonim válasza:
56%
1,5 éve használom az SE-t, nagyon szeretem, én is android után váltottam IOS-ra, és mérföldkő a különbség. Egyébként ha most megnézed az árakat, egy 6S-re is érdemes beruházni, mert a két teledon ugyan az, annyi hogy az SE ugyse 5s külsővel van. Én is most fogok váltani szerintem 6S-re vagy 7-re mert már vágyom nagyobb telefonra😄 de azon kívül semmi bajom vele
2017. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem volt Nokia 3,Huawei P9 2017. Mind a kettő remek kèszülèk! Mondjuk a Huawei P9 2017-Sokkal modernebb,többet tud mint a Nokia 3. De mondjuk a Nokia 3-nak elnyűhetetlen az aksija,hosszú èvekig bîrja,ès sokkal masszîvabb strapa bîrobb,mint a Huawei P9 2017.
2022. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!