Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI szám vissza állítása hogyan?

IMEI szám vissza állítása hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy bluboo dual mobiltelefon és a minap jött rá egy frissítés,én meg le is frissítettem és az lett a gond hogy eltűnt az IMEI száma a telefonnak próbáltam mindenhogy vissza állítani de nem megy...a telefon rootolva van. valaki tud egy jó verziót hogy állítsam vissza?

2017. nov. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
felejtsd el
2017. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szinte minden frissitésnél kiírja, hogy rootolt telefonnál gondokat okozhat. Ahogy szokták mondani kihúztad az IJ kártyát.
2017. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mentésed kb. Sehogy
2017. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért adnak ki egy olyan frissítést ami gyári, rootse, kell hozzá, de el baszarintja az IMEI számot,?
2017. nov. 10. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: az utolsó hozzászólásodat nem értem. A kérdésben ezt írod: "...a telefon rootolva van.". Amit én eddig láttam összes gyártó leírja, hogy a rootlt telefonok frissitése problémás lehet. Bluboo telefonom még nem volt, de nem hiszem, hogy annál másképpen lenne. Eleve az Android is leírja, hogy a rootolt telefonokat nagyon körültekintően kell frissiteni. De komolyan nem értem ha van eszed rootolni a telefonod, nincs eszed elolvasni egy frissités leírását?
2017. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!