Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik az iOS hátrányai az...

Mik az iOS hátrányai az androiddal szemben?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy gyorsabbnak tűnik és nem fagy annyit. Ilyenekre gondolok, hogy alkalmazások letöltése, zene rárakás, billentyűzet változtathatóság stb...

2017. nov. 9. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Én is egyetértek a 6-ossal. Kb ezt írtam volna ha már nem lenne megírva.
2017. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

De tegyük hozzá, hogy a mai IT világban nem úgy kellene adatot cserélni PC-vel (vagy bármivel), mint 20 éve, kábellel és Total Commanderrel. Ezt tényleg nem tudja (de, tudja, csak pont nem a saját programjával, vezeték nélkül is, szinte bármit). A netes/cloud megoldások kényelmesebbek, és az iOS mindig is ezeket a megoldásokat preferálta - persze nem csak technológiai, hanem egyéb okai is vannak. Nyilván, akinek ez nem tetszik, az egyértelműen hátrányként éli ezt meg.


Az, hogy a "nyílt" rendszer (csak az oprendszer az, a rajta futó appokat már nehezebben ellenőrizheted ott is, mivel azok zártak), vagy a zárt rendszer jobb-e egy tömegterméken, amit 1.0-ás júzerek használnak túlnyomó többségben (és itt nincs különbség az Android és az iOS, vagy a Windows tábor között), és hogy melyik a biztonságosabb, mi védi meg jobban a tapasztalatlan felhasználót, arról is lehetne vitatkozni.


Összességében mindkettő ad egyfajta felhasználói élményt, és mindkét gyártó egy elég tisztességes szolgáltatás csomagot is biztosít a rendszere mellé, amik alapvetően semmiben nem különböznek egymástól. A többi pénz, ízlés, igény, esetleg megszokás kérdése.

2017. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Captain Logic ***** válasza:
*csak öt géppel lehet szinkronizálni*
2017. nov. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Sokak szerint az iPhone-ok sokkal megbízhatóbbak az Androidos telefonoknál. Pedig a valóságban az iPhone alulmaradt megbízhatóság terén:


[link]

2017. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Személyes példa.

Emailhez akartam csatolni egy anyagot. Egy doksit és nem tudtam, mert nem látta. Ez nálam nagy hátrány, hogy korlátozott, hogy melyik app mihez fér hozzá.

Pendrive-ot nem tudok rádugni iOS eszközre, mert nem tud vele mit kezdeni. Androidon egy OTG kábel kell és kész.

Fájlokat droidon számtalan módon tudok a telefonra rakni, kábelen, wifin, bt-on stb keresztül. iOS-en ez jóval komplikáltabb és eléggé korlátozott is a kapcsolódási lehetőségek módja, és nem is biztos, hogy ha rárakom, akkor azt egy másik app is látja, amivel még meg szeretném nyitni.

A letöltéssel szintén ez van. Leszedek egy fájlt. Droidon bármivel meg tudom nyitni, iOS-en lehet, hogy nem is látom azt a fájlt egy másik appal.

3.5 éves telefonom van, 4.5 éves modell. De fagyni nem fagy. Kicsit időnként lassú már ez tény. Több hetes folyamatos használat, kikapcsolás vagy újraindítás nélkül használom. Az időnkénti újraindítás mindkét rendszernek jót tesz. Ezt tapasztaltam iOS-en is.

2017. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
51%

Személyes példa:

Egész életemben androidot hasznaltam: értsd—> Sony(M4 Aqua, Z5) ,Samsung(s4,s6,s7) Lg...stb. Szóval nem szar kategóriájú androidokat. Igen azért használtam ennyit mert kb. 1 év volt az elfogadható felhasználói élmény( volt aminél 4-5 hónap) aztán lassult, lefagyott, kidobott alkalmazásokból, nem volt rajta elég hely, felmelegedett folyamatosan, na szoval mindig az volt hogy már csak egy egyszerű alkalmazást akartam elindítani idegbeteg lettem tőle, itt határoztam el hogy nekem elég ebből. Szidtam én is előtte az Iphonet, hogy csak azért veszik hogy menőzzenek, villogjanak stb.(szerintem mindenki ezt gondolja mielőtt kipróbálja). Szóval bementem, megvettem - ez volt 2 éve - az első Iphone-om ami egy SE történetesen, ÉS? Láss csodát: tökéletesen működik. Soha de soha nem fagyott le a 2 év alatt, nem kellet törölnöm semmit mert más valami nem fért volna rá, nem dobott ki és összesen 1x melegedett fel a hátulja egy nagy kapacitású játék közben. Mi volt a megoldás? Újraindítottam és semmi baja nem volt. Szóóóval alapvetően ha egyszerű halandó ember vagy aki teljesen hétköznapi dolgokra használ egy telefont sokkal nagyobb felhasználói élményt fog nyújtani az IOS mint az android....de persze lehet vitatkozni amig valaki ki nem próbálja😉

2017. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az előző telóm galaxy a3 2016, azon kívül, hogy ritkan fagyott semmi baja nem volt, jo képet csináltam, gyors is volt anno 70k körűl volt. Tehat mar 100 ezer kornyeken is lehet kapni jo droidot, persze az iphoneosok mindig a 30 ezres ZTE-khez hasonlítják a 200k-s telefonjukat. Azon kívül valóban aki a facebookon kivul semmire se hasznalja annak jo az iOS, aki szabadabb vilagra vágyik annak az android jobban fekszik persze minimum 60 ezertol felfele
2017. nov. 11. 02:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!